בנושא
בכרם
חדשות
 
נגן המנגן / תות העץ
בביכורים מאז ד´ כסליו ה´תש"פ

© כל הזכויות ליצירה שמורות לתות העץ
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
ד´ כסליו ה´תש"פ  
זה בצבעי מים? זה נראה כך ולא נראה באותה העת.
הפרופורציות טובות מאוד חוץ מהיד שלוחצת על האקורדים. יש קסם באי הכנסות לפרטים אבל לדעתי היה מוסיף להכניס עוד טיפה פרטים ועוד קצת גוונים אהבתי שנתת רמז לרקע.
ד´ כסליו ה´תש"פ  
הייתי בטוחה שלא השתמשת צבעי מים (חשבתי פנדה), אבל עכשיו תוהה אם זה כן. אולי עם נגיעות של גיר או משהו אחר מעל?

וזה מקסים, ממש רגע מחמישי בשוק או מרכז העיר. ההשתקפות העדינה מאחורי הבחורה יפייפיה. אני גם אוהבת את השיער שלה. ובכלל, כל הפוזיציה הנינוחה הזו שהיא יושבת בה.
לא מבינה בציור בכלל, אז מעיניים ממש לא מקצועיות - יש כמה מקומות קצת מוזרים ולא לגמרי אמינים, אבל זה חלק מהעניין של הציור, נראה לי. ציור מאוד ציורי ולא מדי מדוייק ומפורט. מעביר תחושה, אווירה. (מסקרן: יש ברגע הזה תמימות? קשיחות? איזה מוזיקה היא מנגנת?)

ו, זו גיטרה בס או שנדמה לי?
ז´ כסליו ה´תש"פ  
בס.
ובקונטקסט של בס, זה ציור עדין להפליא.
אולי זה עפרונות מים?
הפנים מדהימות, ההבעה עוברת. כל התנוחה של הכתפיים.
וכמה זמן שלא העלית ציור.
י"ג כסליו ה´תש"פ  
י"ג כסליו ה´תש"פ  
י"ג כסליו ה´תש"פ  
לומר רק על פי איכות הצילום הספציפי הזה, אבל בהחלט הייתי מהמר על עפרונות מים. מסביר מעולה את הפער בין מקומות כמו אחורי הברך השמאלית לעומת הממשק של רגל ימין עם הגיטרה.
אם לא אז עפרונות צבעוניים סתם.
[ורק להוסיף שחסר לי קצת חדות באזור הסנטר. להשאיר את אזור הפנים מטושטש זה אחלה של דבר, בייחוד בציור שכזה. אבל כשזה חונה ברמת הפרטים, לא בקווים מיתאר פרופורציוניים כללים; וסנטר הוא כזה בהחלט. אולי אבל זה רק עניין של העדפה]
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד