בנושא
בכרם
חדשות
 
אתה סוד / אסתר רחל ו
בביכורים מאז י"ח אייר ה´תשע"ו

ופתאום עכשיו אני רוצה לשכוח.

את תנודות הלב, הציפיה, ההתרגשות. את תחושת המוגנות. את הרגעים המצחיקים. הוו כמו רגעים מצחיקים היו. לשכוח איך צחקתי בקול וצעקנו שירים באוטו. איך הסתכלתי עליו איך הוא הסתכל עליי. איך שרנו ביחד במדבר, קול דודי דופק דווודי דווופק. אני ישנה וליבי ער. איך עצמתי עיניים לידו. איך הוא דמע על הספסל בנחלאות ואמר לי, אני חסר רחל אני חסר. ואת מערבבת אותי. איך הסתכלתי עליו ואמרתי אתה סוד בעיניי. ואתה לא יודע כמה עומק יש בלי גבול בנחמה. והוא ראה אותי. ודרך הדמעות אמר, את לא רואה את עצמך רחל. כמה את יפה. וקצת התנחם.

את הכל אני רוצה עכשיו לשכוח. איך אמרתי לו שגם אם בסוף לא נהיה ביחד וזה כנראה יהיה נכון אם ככה נחליט, הלוואי שלא נשכח שהיה כאן משהו אמיתי. שהיינו אנחנו. שלא נגיד איפה היינו איך לא שמנו לב שזה לא. גם את זה אני רוצה עכשיו לשכוח.

קצת כמו להיוולד ולשכוח את הרחם. אני יודעת שאני אבכה בדרך לשכחה הזאת. שאני אנסה להיזכר וברגעי שיגעון אגיד וואי זה מוכר לי מאד אני הייתי פה פעם. כי זאת באמת טרגדיה להאמין רק ביש, רק במודע. לפעול בנגלה כאילו אין נסתר. לדעת שיש עולמות אחרים שהיית בהם, שיש אינסוף שהוא אור. ולחתום בהסכמה שאני מוכנה לשכוח הכל. ולרדת לזה העולם טיפשה ומוגבלת, להאמין שכאן זה הכל.   

אך הלבוש האנושי שעוטף אותי לא מותיר לי ברירה. אם אני נאלצת לפעול בו, אני צריכה לשכוח. 

אי אפשר להתקיים כאן בגעגוע תמידי לסוד.גלגול נשמות געגוע סוד

© כל הזכויות ליצירה שמורות לאסתר רחל ו
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
כ"א אייר ה´תשע"ו  
כ"ד אייר ה´תשע"ו  
יפה מאוד
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד