בנושא
בכרם
חדשות
 
האושפיזין / מרים ג
בביכורים מאז י´ שבט ה´תשע"ו

צולם לכרזה לסרט אושפיזין בקורס צילום.מידע נוסף
No EXIF data in the image.

אושפיזין אנשים כרזה סרט פרסום

© כל הזכויות ליצירה שמורות למרים ג
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
י"א שבט ה´תשע"ו  
איזו תמונה מיוחדת. חריגה מעט בנוף הביכורימי, וזה כייף! רואים שהושקעה מחשבה בעימוד, בבניית הפריים וכו´. נשמח (לא רק אני) לשיתוף גם בשיקולי בניית התמונה בסדנא או כאן =)
י"א שבט ה´תשע"ו  
מי שמאחורי החלון זו אותה אשה ליד השולחן?
אם כן, עוד יותר יפה!
י"א שבט ה´תשע"ו  
bxhtk- לא יודעת בדיוק איך להסביר... הרעיון המרכזי בסרט הוא הציפייה לילד לכן רציתי להעביר זאת גם בכרזה. ציירתי תחילה סקיצה וכיוון שאין לי מקום אחר מלבד הבית שלי בחרתי בפינה שהחלון בה גדול מספיק כדי לראות בצורה ברורה את מה שנמצא בחוץ. גייסתי את המשפחה (כולל אחות ואחיינים שלא גרים ביישוב שלי) סידרתי מעט את הפינה (הזזתי את השולחן שמאלה ,פרשתי מפה לבנה והנחתי כלי ובתוכו לימונים רמז לאתרוג) אז הסברתי לכל אחד היכן להיתמקם ולאן להיסתכל אחותי שבחוץ עם ילדיה היו חופשיים קצת יותר .. באמצע הילד והילדה הקטנה הצטרפו לפריים (זה לא היה מתוכנן אבל רק הוסיף). צילמתי הרבה תמונות בסוף בחרתי בזו שיצאה הכי מוצלח.
בחיפוש...- זו לא אותה אחת (עדיין לא יודעת ממש לעבוד בפוטושופ) אבל זה היה מכוון להיראות אותה אחת, כאילו היא מסתכלת לעבר חלומה.
ט"ז שבט ה´תשע"ו  
התמונה אפילו יותר יפה בעיניי.
תודה.
י"ז שבט ה´תשע"ו  
י"ז שבט ה´תשע"ו  
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד