בנושא
בכרם
חדשות
 
שתי אחיות / עודלא
בביכורים מאז א´ אלול ה´תשע"ה

שתי אחיות הן. זו הצעירה, היא היפה מבין השתיים. כל כך זוהרת, ומאירת פנים לכל אחד. בחורה נפלאה, זורמת, לא כבדה, מצליחה להכיל בתוכה כל כך הרבה שיטות שונות ומגוונות ולהבין כל אחד. היא גמישה מאוד ומסתגלת לכל מצב ולכל עמדה בקלות, מוכנה להתיישר בהתאם לכל צורך ולכל אדם. שלא ישמע שהיא סמרטוט נעבעך כזאת שרק מתרפסת בפני כל אחד, אדרבה, היא תוססת וכריזמטית כך שהיא גם גורמת לכולם להיות מושפעים ולקבל ממנה. אפילו עם כאלו שהיו בהתחלה עונים אותה ואף שונאים, מצליחה להתפשר ולהגיע לעמק השווה.

ככלל, היא אהודה ונערצת על הבריות, בעוזרה להם לחפות על מגרעותיהם ואף להתעלם מהם, והם נעזרים בה לפתרון בעיות רבות ומגוונות.

לעומתה, אחותה הגדולה ממנה בשנים רבות, כבר לא כל כך יפה. היא לא עסוקה כל כך בטיפוח עצמה, ולא אכפת לה כל כך מה חושבים עליה הבריות. זה לא שהיא לא רוצה להשפיע כאחותה הצעירה, אבל משהו בהתנהלות הקיצונית שלה מרחיק מעליה מחזרים רבים שכמעט התאימו, אבל רק כמעט. כשהיא אומרת לכל מי שלא מסכים עמה במאה אחוז "תודה, אבל לא. זה לא אני, זה אתה" זה לא מעלה את ערכה בקרב אנשים. היא לא מוכנה לקבל אף אחד שקצת שונה ממנה. אפילו לא איזה "אני לא מסכימה, אבל מבינה". לא. לא מבינה, לא מסכימה. קשה להתחבר לבחורה כזו, מה גם שכפי שאמרנו היא כבר לא כל כך בחורה, ולא יפה וזוהרת כאחותה.

 

ואף על פי כן, ועם כל זאת, בוחר אני בזו השניה, המבוגרת. באמת.

© כל הזכויות ליצירה שמורות לעודלא
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
ה´ אלול ה´תשע"ה  
מרגיש לי דל מדי. כלומר, הסבר על ´מה קראתי פה´, או פירוט, היו עושים כאן נפלאות.
יהודה
כ"ה אלול ה´תשע"ה  
מסקרן לדעת מדוע אתה בוחר בשנייה?
מחכה להמשך.
כ"ז אלול ה´תשע"ה  
אולי לא הייתי מספיק ברור.

אז כפי שאמרתי לחבר, שלא הבין- תקרא רק את המילה האחרונה, אחרי כן את המשפט האחרון, ואז את הכל.
כעבור דקה הוא אמר "אההההה...... נחמד."
ז´ תשרי ה´תשע"ו  
למה אתה בוחר בה?
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד