בנושא
בכרם
חדשות
 
רק אני יכול / א"ש לבנון
בביכורים מאז י"א כסליו ה´תשע"ה

רק אני יודע! אני גליתי את הסוד. רק אני יודע לעוף. לשאוף הרבה אויר לריאות ולנפח את הבטן, ולנפנף בעדינות רק את קצות הידיים. אני עומד בראש המדרגות וקופץ הרבה קדימה ולא חלילה למעלה, כי שם יש הקצה של הקומה הראשונה בביתנו.

שנים רבות הייתי עף ככה מעל ראשי המשפחה, ולפעמים יוצא מן הבית החוצה. זה היה כל כך טבעי, כי הייתי היחידי שהיה מסוגל לקפוץ מן המדרגה העשירית אל השטיח בתחתית המדרגות. כי אני הקטן, ואחי לא מעז, כי  ראשו עלול להיתקע בקצה הקומה העליונה. הוא הצליח תשע מדרגות בלבד.

יום אחד, בתי בת השלוש ניגשה אליי בידיים מלאות. מלאות שני קרטונים עבים צהובים, שתי חתיכות גומי של תחתונים, ומַכלֵב. תעשה לי פה, ככה. לא ככה... ככה. וגם פה... יופי אבא. והיא הלבישה את הכנפיים על ידיה ועל חלקת זרועותיה. אך לא הבינה משהו. מה לך בתי? אני לא עפה. כמעט בכתה.

יום אחד בסעודת השבת, בתי הכריזה כי רק היא יודעת. כל אחֶיה הביטו בה כְלֹא מאמינים. אך אני הבנתי הכל. כן, רק היא יודעת.חלום יחסי אב ובתו ילדות

© כל הזכויות ליצירה שמורות לא"ש לבנון
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
י"ז כסליו ה´תשע"ה  
מה קורה כאן? מה החלום? למה רק הוא יכול לעוף?
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד