בנושא
בכרם
חדשות
 
מעיין נובע / אישהשמחה
בביכורים מאז א´ תמוז ה´תשע"ד

אני רוצה לכתוב. משהו בי מאוד מרגיש עכשיו ועם זאת גם מנותק. מה יש שם? אולי סתם נוברת בתוכי עמוק למצוא נעלמים לא קיימים ואולי באמת יש שם גבעות של רגשות. לא יודעת. רק רוצה למצוא משהו מעבר. מה יש מעבר? גם לא ידוע לי. תחושת יש מקננת בתוכי ורצון המתסיס בי עיגולי אדוות הנוצרות בזריקת אבן אל מעיין נובע מקרקעית תהום מוצקה.

המילים פה פשוט יוצאות, אני לא מתכוונת לכלום ומלא כוונות יוצאות לבדן למחול סוער בתוך מוח עייף מריצה לא ברורה. אני צריכה סבלנות. הבעיה שאין לקנותה בחנות. אולי אקים לעצמי חנות מיוחדת של מציאות, יהיו שם כל מיני רגשות ומילים מחזקות לעת צרות, כאב ותחושת מוות מפכה בתוך נפש נמוכת קומה.

יש בתוכי מסך, הוא כבר לא שחור, אך גם לא שקוף ועוד לא לבן, אפרפר כימות הגשמים בחורפים קפואים. המסך מסתיר שלל תמונות, חלקן כבר דהויות, אולם ישנן כמה צבעוניות וכמה מלאות בדם, אלו כבר מזמן לא כאן. מה יש שם מאחורי המסך? רוצה להגיע לשם, לדעת. אולי פרחים שכאשר קוטפים אותם הם מגלים סודות נעלמים ואולי בכלל עננים, כאלו עבים, השטים בשמיים כמו צמר גפן מתוק וכשאתה נוגע כולך נהיה ורוד והחיים נראים לך טובים יותר.

יכול להיות שמאחורי המסך יש בחירות שלא בחרתי, יש מילים ותמונות שלא סיפרתי ואולי לא זכרתי, הדחקתי, מחקתי, קרעתי. ואולי יש שם נשמות מטיילות מעולם שכולו טוב עוד לא יורדות, כי כאן יש בחירה בין טוב לרע, בין לרצות ולחדול, בין המואר לאפל. אך אני רואה שיש אור בקצה, שם, תראו, האור מנצנץ, נכון, יש חושך אך גם זרקורי אור המאירים את חשכת הלילה האפל הזה. אני בוחרת לגעת בזרקור אחד, להישאב אל אורו, אולי ורוד ימלא את גופי ואדע מהן אדוות במעיין נובע.רגשות

© כל הזכויות ליצירה שמורות לאישהשמחה
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
ו´ אייר ה´תשע"ה  
זה נראה כמו כתיבת רצף. זה טוב, ומנוסח היטב, ונוגע בנקודה, אבל לא מצליח לרדת אל הממשי.
קצת אחדות תוכן וצורה, הייתי אומר.
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד