בנושא
בכרם
חדשות
 
על מי אתה מסתכל? / עודלא
בביכורים מאז כ"א תשרי ה´תשע"דמידע נוסף
No EXIF data in the image.© כל הזכויות ליצירה שמורות לעודלא
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
כ"ג תשרי ה´תשע"ד  
צהוב עיניים אשכרה
הוא מהאגדות.
אפילו בלי המשקו"ט..
(אבל מותר שתעתיק לכאן את התיאור בכ"ז...?)
כ"ג תשרי ה´תשע"ד  
הלוואי עלי.
כ"ו תשרי ה´תשע"ד  
תפסת לו את המבט במדוייק, והנוצות ואפילו הטפרים - זה מצויין ולא מובן מאליו. הקוצים משמאל מוסיפים הרבה לתמונה, תוחמים אותה בסגנון מיוחד. עם זאת, יש בתמונה משהו מפוספס, בעיקר בגלל הסלעים השרופים. מוזר לראות ינשוף בצהריים. מאיזה מרחק צילמת אותו?
כ"ו תשרי ה´תשע"ד  
ולשאלתכם:
אני מעץ התאנה, יכול להיות שאתה מכיר אותו? כי גם הוא בדיוק מעץ התאנה, לפני שעף אל הסלע. וכן, אפשר להעתיק:
אתמול היינו בנחל טיזינבי ליד נוה חור. (אם מחפשים באמת, אז למרגלות הישוב אדורה, נחל מדהים). החרדתי עץ תאנה זקן בן מאה וינשוף עוד יותר זקן שעף משם, נעמד על סלע, נעץ בי מבט צהוב והתחיל לקלל בבלית ספרותית. כרגיל במצבים כאלה, חשבתי לעצמי כמה מצער שאין לי מצלמה, ואף אחד לא יאמין לי וכו´.. ואז שמתי לב.. שיש לי מצלמה! התוצאה למעלה..

ב. סיגל זה ממרחק 10 מ' אם לא יותר. ובלי חצובה, ועוד כמה תנאים לא אופטימליים..

ג. אברהם, אינך יודע איך תופסים ינשופים? בתחילה צדים ארנבת שדה אפורה (ע"ע תפיסת ארנבת שדה אפורה מצויה), מתבלים כראוי, ומניחים על סלע חמים. אח"כ שמים קוצים על הראש, נשכבים מאחורי הסלע ומתחילים לעשות קולות של לילה. חשוב מאוד לפני כן לקחת את המשקפיים של הינשוף מהענף לידו, אחרת הוא חכם, ואז הוא לא יתפתה. כשהוא מגיע במבט מפולבל אתה משליך את הלאסו, ואז מושך מהר בחזרה. הלאסו הבהיל את הינשוף והוא רוצה לברוח. שולפים את האקדח, ויורים בו. אם אין אקדח, מצלמים., אם אין מצלמה, מתבאסים.
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד