בנושא
בכרם
חדשות
 
מלוא חופניים / שירה לִשמהּ
בביכורים מאז כ"ב תמוז ה´תשע"ג

צולם תוך כדי אפייה לפני שבת.מידע נוסף
No EXIF data in the image.

קמח

© כל הזכויות ליצירה שמורות לשירה לִשמהּ
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
כ"ב תמוז ה´תשע"ג  
ההרגשה הראשונה שעלתה לי על התמונה זה "כמה חמוד".
ואין לי מושג למה.
אכן חמוד.
כ"ב תמוז ה´תשע"ג  
המחשבה הראשונה שלי היתה - אוקיי, היא צילמה כוס. השניה היתה - טוב, יש פה משהו. מרגישים פה משהו. באמת מין מלאות כזו. גם הצבעים עושים את זה, פשטות אולי. אהבתי, בקיצור.
אישית הייתי מוותרת על ההערה למטה, זה קצת ממקד מדי, מוציא מהפוקוס אפשרויות אחרות של התבוננות... וגם קצת מכניס מדי את הצלם לתוך הצילום, לא משחרר אותו... אבל זה באמת עניין אישי בכל מקרה, אהבתי את הכותרת (אמנם גם כותרות "ממקדות", אבל להרגשתי כותרות טובות חושפות משהו, אבל לא יותר מדי, כמו פה).
טכנית - מצד אחד אהבתי את הצמצם הפתוח, מצד שני - הרגשתי קצת כאילו העיניים שלי עובדות קשה מדי למצוא מקום לנוח, אז אולי היה כדאי לסגור טיפה, לא יודעת... (אני יודעת שאני הרבה פעמים פותחת מדי, אז אולי בגלל זה אני שמה לב )
חפרתי?...
כ"ב תמוז ה´תשע"ג  
יש משהו ביתי חמים ונעים, כך שאולי טכנית יש מה לשפר, אבל בעיני היא מאד נעימה כך.
כ"ב תמוז ה´תשע"ג  
הייתי שמחה לשמוע מה היית משפר, (אחרי הכל, זו הסיבה העיקרית שלשמה פרסמתי, כדי להשתפר...)
גבירה, את ממש לא חופרת, להפך, מרגש לראות שמישהו השקיע מחשבה בביקורת:) לענייני צמצם פתוח-יש לי שריטה עם זה, אני מאד אוהבת. כמובן שזה מצריך איזושהי בדיקה מתמדת, לראות שלא נסחפתי קצת... (דווקא הפעם אני מבסוטה על התוצאה... :) )
תודה לשלושתכם!
כ"ב תמוז ה´תשע"ג  
הערות טכניות? אני לא מומחה גדול, אבל אם ביקשת אז ראשית החלק הימני של התמונה יוצר מעט אי סדר שלי מעט לא נעים בהתבוננות על התמונה. דבר שני החיתוך של הכוס אני מתלבט אם לא היה עדיף להכניס קצת יותר ממנה לתמונה או אולי את כולה. דבר אחרון, נראה לי שצילום מזוית נמוכה יותר, שהיה מבליט יותר את הגודש על פני הכוס היה עדיף.
אבל כבר אמרתי, התמונה חמימה וביתית, כך שמעבר לאפשרויות שאולי יותר מוצלחות צילומית, בעיני המטרה כבר הושגה.
כ"ג תמוז ה´תשע"ג  
הצבעים והקמח החולי גורמים לה להראות מאוד מדברית. והזכוכית, בדרך כלל בחול היא שבורה ורק מנצנצת לרגע וכאן היא שלמה ויציבה. (וגם תלולית הקמח (כמעט אמרתי חול :)) הקטנה והלא־מתאמצת על הידית.)

מעניין מאוד והרמוני. נהנתי ממנה. תודה :)
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד