בנושא
בכרם
חדשות
 
ירידה לצורך עליה / אישהשמחה
בביכורים מאז ד´ סיון ה´תשע"ג

גשם, חודש סיוון, אני עומדת פה בחצר לפני קבלת התורה, ימי ההגבלה, גם אני מגבילה. רוצה להיטהר, הטיפות הגדולות שוטפות אותי, פותחת את פי לחוש בנוזל, שאטהר גם מבפנים. אור גדול מפציע בי, רעש מחריש אוזניים בעקבותיו, שכוחו וגבורתו מלא עולם. כל כך הרבה כוח, החזקה, ביטול רגשות וצורך עצום לאהבה ואני לבד, גם בתוך היחד, שמא אנטש שוב...

הכאב מלווה אותי תדיר, מדי פעם מתחבא בתוך ידיי המחזיקות את שכמותיי לבל ירפו עצמן אל תוך חדרי ליבי. לעיתים גם הטוב כואב, איני מאפשרת לו לחבק. המחשבות תרות אחר חיבוק זמין והגוף דוחה רצונות, מניח אותן בצנצנות אטומות, צריך להכות בהן שוב ושוב, שניתן יהיה לפותחן, לכן הכאב מצמיח בי חולשה, הכאה אחר הכאה מביאה הקאה, של כל הלחץ, המתח, ההחזקה.

אני זקוקה להיות ביחד, גם בכאב, שלא יברחו ממני, שלא אינטש... שיהיה מי שיחבק, יאגד את עצמי אל תוכי, שאיבריי לא יעופו ברוח מצויה ומחשבותיי יקבלו תוקף ומחילה.

גשם עכשיו בחוץ, אני בפנים, הטהרה מחכה לי, אהיה בה בכל גופי, גם הנשמה תקבל מתיקות, שקט וסבילות. רוצה בסובלנות.

אני אוהבת את הטיפות הגדולות, העצומות, ששוטפות במקום דמעות חבויות. אני אוהבת, אני אוהב, אתאהב באדם השלם שיהיה מוקף בלבן, טבעת ושמחה פשוטה, חתונה בין כנסת ישראל לשכינה, אקבל תורה.

© כל הזכויות ליצירה שמורות לאישהשמחה
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
ז´ סיון ה´תשע"ג  
אאוצ' זה כואב.
מאחלת לך חיבוקים אמיתיים וגדולים.
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד