בנושא
בכרם
חדשות
 
התבודדות עם הגוף / אישהשמחה
בביכורים מאז כ"ז שבט ה´תשע"ג

אני יושבת מולך, דווקא נפתחת לדיבור איתך, האמת כועסת עליך, לא מבינה מה אתה רוצה ממני, אני אומרת לך מה מפריע לי: אתה פשוט רוצה כל כך הרבה. מרגיש וזקוק, שאתה צריך אוכל, גם כזה שלא ממש בריא ובשעות לא נורמאליות. אבל אתה חייב כדי להיות רגוע וכן אתה גם אומר לי שאתה חייב מגע ושיחבקו אותך ובלה בלה בלה ואני כועסת עליך שאתה צריך כל כך הרבה.

וכן, גוף, אני יודעת שאני לא ממש בסדר ושאני לא משקיעה בך מספיק אוכל בריא ותזונה מאוזנת, ויטמינים ומינרלים, פירות, ירקות וכל מיני בריאות למיניהם ושעות שינה. אז הנה עכשיו, גוף, קבל את מה שאתה זקוק ואת מה שאתה הכי צריך ואז אולי כבר תהיה בשקט ותירגע, הנה חיבוק, מגע, יופי? קיבלת? עכשיו טוב לך? הנה קח עוד, כמה שאתה רק צריך ותהיה בשקט כבר, תפסיק להצטרך ותן לי לרקוד ולא להרגיש אותך צריך.

תודה.

© כל הזכויות ליצירה שמורות לאישהשמחה
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
ב´ אדר ה´תשע"ג  
הרעיון פה ממש מעניין.

דווקא בתחילת הפסקה השניה חשבתי שאת הולכת לכיוון של התפייסות, מתוך הבנה שהגוף אולי מבקש כל כך הרבה בגלל שאנחנו מזניחים אותו. מעניין שלמרות שאת מכירה בזה, את אומרת לו קח ושב בשקט.
"ומבשרך אל תתעלם"...
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד