בנושא
בכרם
חדשות
 
איש קטן ודרקון / דניאל אלימלך
בביכורים מאז י´ אדר ב´ ה´תשע"א

איש קטן ודרקון נסעו לדרום. דרקון היה רעב. אני רוצה לאכול, אמר. אבל איש קטן לא עצר את האוטו, כי הוא ידע שאם יעצרו, הם יתעכבו יותר מדי בחנות בה יאכלו, ואחר כך יהיה קשה להדביק את כל הדרך שהפסידו. אבל דרקון היה רעב. אני ממש רוצה לאכול, אמר בשנית, הבטן שלי כבר ממש כואבת.

איש קטן התעלם ובתגובה החליף תחנה ברדיו. שיר של שלישיית גשר הירקון החל מתנגן, ודרקון מתעצבן. הוא לא אוהב את שלישיית גשר הירקון. למעשה הוא ממש שונא אותם. מבחינתו הם הרס ווקאלי של כל יצירה שנעשתה בתקופתם, ושאם הוא היה עורך תחנות הרדיו בזמנם, הוא לא היה משמיעם ברדיו.

אבל הוא רק דרקון. שום תחנה לא קיבלה אותו.

איש קטן התעלם. דרקון פתח חלון והתחיל לצעוק שטויות לכביש הפתוח. איש קטן אמר לו שקר לו וביקש שיסגור את החלון. אבל דרקון לא סגר. אני רעב, אמר. אז איש קטן ענה לו בצורה מונוטונית אך עצבנית, אנחנו לא עוצרים נקודה. נעצור רק כשנגיע לעיירה הבאה. דרקון נעלב. איש קטן לא מתחשב בי אף פעם, חשב בליבו, אולי אני צריך לעשות משהו קיצוני. ואחרי שחשב זאת, הוא הוציא אש מהפה ושרף את תא הכפפות. איש קטן נבהל, קפץ וכמעט סטה מהכביש. מה עשית?! שאל בבהלה. דרקון ענה ברוגע, אני רעב, אני רוצה לאכול. אז איש קטן עצר את הרכב ואמר שהוא לא ממשיך ככה. דרקון יצא ועף לו לתחנת דלק הקרובה כדי לקנות לו כריך של תחנת דלק. ואיש קטן נשאר לבד. עצוב, בלי דרקון, עם תא כפפות שרוף, ועם חוסר חשק להמשיך.

איזה מבאס, חשב בליבו, לתקן תא כפפות עולה המון כסף. אולי היה כדאי להכין סנדוויצ'ים לפני שיצאנו מהבית.אוכל דרקון ילדים סיפור רעב

© כל הזכויות ליצירה שמורות לדניאל אלימלך
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
י´ אדר ב´ ה´תשע"א  
אם היה לזה קצת יותר פואנטה הייתי אומר שזה משעשע...
י"ב אדר ב´ ה´תשע"א  
סיפור הורי, עם נגיעה בענין התחפושות.
מעניין, אבל כדאי לדייק.

עֹז
ז´ אלול ה´תשע"א  
לקח לי קצת זמן להבין אבל החשיבה משתלמת. :)
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד