בנושא
בכרם
חדשות
 
הוראות יצרן / שיבקוץ
בביכורים מאז כ"ה שבט ה´תשע"א

 

 

המוצר: א-להים

דגם: 1.11

אחריות: לכל החייםהמוצר מסוגל לשמש לצרכים רבים אם מפעילים אותו באופן הראוי, הנה מספר דוגמאות לשימוש:


לצורך רפואה של חולה: יש לומר שלושה פרקי תהלים, לשלוח אסאמאסים לכל רשימת התפוצה, להזכיר את שם החולה ושם אמו (במדויק) ב'מי שברך'. יש לחזור על הפעולה במדת הצורך.

לצורך עצירת גשמים: יש למנוע מאכל ומשקה כמה ימים, לומר מספר פרקי תהילים, להזכיר את התפילה המצורפת ב'שמע קולנו' (אזהרה: אין להשתמש בתפילה בשעה שיורד גשם, המוצר עלול להפעיל את מערכת "כפיות טובה"). יש לחזור על הפעולה במדת הצורך.

לצורך הצלחה במלחמה: יש להניח מספר מטבעות בקופת הצדקה, לומר מספר פרקי תהילים, להתפלל את שלש התפילות באופן ארוך קצת יותר ולהתנענע חזק. יש לחזור על הפעולה במדת הצורך.


אזהרות: אין להשתמש במוצר שלא על פי הוראות היצרן, כשהמוצר איננו בשימוש יש לשמרו במקום קר ויבש ולמנוע גישה של ילדים אל המוצר.


היצרן: SGVFSBGDT, ליטא.אמת ביקורת סאטירה עבודת ה´

© כל הזכויות ליצירה שמורות לשיבקוץ
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
כ"ו שבט ה´תשע"א  
ועכשיו להפנים ולתקן.
כ"ו שבט ה´תשע"א  
תשמע, זה מקורי מאוד, וזה כתוב מעולה. ממש אהבתי, וכמובן האמירה הביקורתית פה חריפה ולצערי נכונה, ואמרת אותה יפה כל כך. תודה רבה!

די הפריעה לי הכותרת של "לעצירת גשמים"- כי זה מדבר על המצב השלילי בעוד ריפוי החולה והצלחה במלחמות הן התוצאות הרצויות והחיוביות. היה צריך להיות כתוב "להורדת גשמים בבצורת" או משהו כזה. חוץ מזה, הכל מעולה ;)
כ"ו שבט ה´תשע"א  
הרעיון ממש טוב, אבל אני חושבת שיש מה לשפץ. מקווה שלא פגעתי חס וחלילה...
ערב נעים...
כ"ח שבט ה´תשע"א  
ביקורת ראויה וחדה. יפה לך.
כ"ט שבט ה´תשע"א  
עשוי היטב. אבל לא יפה לך ציניות, יפה לך קומדיה.

[אני רק מהרהר לעצמי, למה לגבי הרבה כללי נימוס "למטה" אף אחד לא בא לומר כזה דבר. האם יתכן שכשרואים בן אדם מנומס שנוהג ע"פ כללים אין הוה אמינא שהוא עושה את זה כמו מפעיל מכונה? ולמה כשרואים בן אדם עובד ה' קופצים מיד להניח שכך הוא מתייחס לעניין?]
ט"ז אדר א´ ה´תשע"א  
אבל פחות התחברתי, כי יש מקומות כאלה שאם יותר מידי ציניים מאבדים הכל.
(אלעזר, שמרתי את ההרהור הזה. יכולהיות שהכל בא מתוך המבט הבפנוכי שלנו)
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד