בנושא
בכרם
חדשות
 
אוכלת את עצמי / the point
בביכורים מאז ל´ סיון ה´תשס"ט

 

בס"ד

אני לא אוכל היום. אף אחד לא ינצח אותי. זהו. אני מרגישה את ההחלטה חודרת בכל גופי וממלאת אותי. אף אחד לא יכניע אותי יותר. נמאס לי לסבול. נמאס לי להשמין כל כך. נמאס לי להתיישב מול הצלחת, להסתכל על האוכל ולהרגיש שהוא מחזיר לי מבט, כצוחק עלי. נמאס לי להרגיש את הבחילה והאוכל שכבר עולה ברפלקס כשאני כבר אוכלת. נמאס לי להתבונן במראה ולראות את הילדה המלאה בשומנים שמולי. נמאס לי להרגיש את העצב הזה שעולה בלי סיבה, או שכל תירוץ קטן מעלה אותו. זה קשה לי כל כך. הרגשתם כך פעם? אני בטוחה שיש עוד אלפי בנות כמוני שמרגישות כך. הם מסתובבות ואף אחד לא רואה עליהן כלום, אבל מבפנים הכל נקרע לגזרים ואין מי שיתקן. אני מקדישה את הסיפור הזה, הסיפור של חיי, לכל אחיותיי. לכל מי שצריכה להתמודד יום אחרי יום עם הסבל המתמשך הזה, עם השנאה העצומה הזאת לעצמה, עם ים העצב הבלתי נגמר.


מה שעצוב בסיפור שלי הוא שהוא אמיתי. דמיינו לעצמכם את הדמות הבנאלית ביותר שעולה בראשכם. הילדה שיושבת לידכם בכיתה, השכנה ממול שעושה בייבי סיטר לאחים הקטנים, המדריכה של השבט מתחת בסניף. יום אחד אתם הולכים ברחוב ומישהי מספר לכם שהיא מאושפזת. "מאושפזת?!" אתם שואלים בחלחלה. "כן, נראה לי שהיא אנורקסית או משהו..." פיכם נפער בתדהמה. "מה, היא? אבל היא נראית נורמלית דווקא..." ואחרי כמה ימים אתם שוכחים מזה ועוברים לרכילות החמה החדשה. אבל בשבילי זו לא עוד רכילות. כי אני הילדה הזאת. אני הילדה שאוכלת לעצמה את הלב יום אחרי יום. מסתכלת במראה ורואה ילדה שהשומנים נוזלים ממנה. מסרבת להאמין לכל מי שאומר לה שהיא רזה, והגיע הזמן להפסיק עם הדיאטה. שכל יום שוקעת במיטה מחדש בעצב בלתי מוסבר ושומעת קול שלוחש לה מבפנים כמה שהיא רעה, שמנה וכשלון ולא מגיע לה לחיות. בשבילי זו לא עוד אחת, אלו הם חיי. יום אחרי יום של כאב ומלחמה על השלווה והשפיות.
אישפוז אנורקסיה בולמיה דיכאון הפרעת אכילה סיפור בהמשכים עצב

© כל הזכויות ליצירה שמורות לthe point
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
ו´ תמוז ה´תשס"ט  
מאמינים בך אחותי! מאחלת לך המון הצלחה!
ו´ תמוז ה´תשס"ט  
גם אני ככה ותאמיני לי לפעמים אני מעדיפה להיות אנורקסית...=(
י"ט אלול ה´תשס"ט  
יש המשך לסיפור שלך?
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד