בנושא
בכרם
חדשות
 
"והרי החדשות" - תוכנית סקופים וחדשות - 2 / גולן עזאני
בביכורים מאז י´ אדר ב´ ה´תשס"ח


ברועים הבאים לתוכנית האקטואליה והחדשות- "והרי החדשות", בעריכת יצחק המתגלגל. תוכנית שניה במספר.

ביקשנו את תגובת ראש הממשלה מר אהוד גולמרט, לסקופים ששידרנו בתוכנית הראשונה וזוהי לשון התגובה:
"דברי האופוזיציה הם שערורייה. למה לגלות לחסן נסראללה שחיסול השרים שהוא מתכנן לא רק שלא יזיק לממשלה אלא אף יועיל. לספר לו שהמחליפים באופוזיציה טובים יותר זה פשוט חוסר אחריות לאומי. אתם יודעים כמה בניתי על חיסול השרים? כבר חשבתי שלא יהיו לי מתחרים במפלגה לקראת הבחירות הבאות. עכשיו מי שירוויח מכך הוא רק נתניהו. אותו הרי לא יחסלו. זה יהיה בזבוז משאבים מבחינת חיזבאללה. אתם התשקורת תגרמו לעלייתו טיפשים!"

ולדוברמן מהאיחוד הוא ביקש למסור את הדברים הבאים:
"לא ידעתי שאשתך אמונה על פצצת האטום ובגללה אולי, הפרסי-אחמדינגאד לא ישן טוב בלילה והולך לקבוצת תמיכה עם חסן נסראללה. אני אבקש להדיח אותה במיידית מתפקידה ולשים את אשתי במקום. קודם-כל, כי אין לה עבודה, פיטרו אותה מ-"שלום-עכשיו" כי לא הסכימה לזרוק עלי אבנים כשעברתי ליד גדר ההפרדה אצלנו בבית וחוץ מזה היא האדם הנכון במקום הנכון. היא לעולם לא תלחץ על הכפתור אלא אם כן יהיה רשום עליו השמדה עצמית. כך נוכל להודיע לאו"ם שהתפרקנו מנשקינו ויבוא סוף סוף שלום על ישראל. תאמינו לי. לא יהיו מלחמות יותר וגם לישראל יהיה סוף, אבל זה פרט שולי תודו".

לגבי המכונה לחזרה בזמן, סירב גולמרט להגיב. "זה סוד מדינה המכונה הזאת ואתם לא מצפים ממני שאאשר את קיומה. אומנם היה ניסיון להחזיר את שרון למשל לתקופה טובה יותר שלו אבל הוא לא מוותר על האוכל בביה"ח.
“למה להתאמץ ולאכול כשמזריקים לך" הוא אמר לנו, "ועוד חומר לבן...". מלבד זאת, גם היה ניסיון של דן חלוץ לחזור אחורה בזמן ולא למכור את תיק המניות שבדיעבד הסתבר כטעות מרה שלו, אבל הבנק סירב בתואנה שאת הנעשה א"א להחזיר במיוחד כשהבנק מרוויח מכך.

ועכשיו לתגובות שקיבלנו בדבר האפשרות התאורטית שערוץ 99, ערוץ הכנסת ייסגר.

גורמים בש"ס הביעו סיפוק רב מהאפשרות הזו:
"למרות שלא צפינו אף פעם בערוץ, רק בשעות הלילה המאוחרות כשכולם הלכו כבר לישון, ידענו ממקורות יודעי דבר שהערוץ לא חינוכי וגרוע. ערוץ המכיל תכנים אלימים וניבולי פה של חברי הכנסת. נשים הולכות בכנסת עם מכנסיים, בלי כיסוי ראש ובלי כיסוי אפילו לא לצ’קים. איפה התרומות והמעשרות הייחודיים שהיו פה פעם. חייבים להחזיר עטרה ליושנה ואת הכספים שחסרים לנו בחשבון. אנו מודים לחיזבאללה על האפשרות הגם תאורטית הזו. הצופים לא צריכים לדאוג. נפעל להקמת ערוץ אחר. ערוץ קניות חדש. זה יהיה ערוץ עוקף בג"ץ שניתן יהיה לקנות בו הכל, את הממשלה והעומד בראשה, את חברי הכנסת, את השופטים ואת דרעי חזרה."

אחד האזרחים שפגשנו ברחוב ונשאל על-כך אמר:
"עכשיו באמת לא יהיה מה לראות בטלוויזיה.אולי כדאי למכור אותה עכשיו למרות שהיא הייתה במבצע. נלך לתאטרון במקום. גם ככה המצב הקשה ואין תקציב לחשמל".

חברות הכבלים והלווין הגיבו בחשש לאפשרות הזו. "אין ספק", הם אמרו, "אם הערוץ ייסגר אנחנו בבעיה רצינית. נאלץ במקרה כזה, לרכוש סדרות איכות לשם שינוי וזה אומר הוצאות מרובות".
החברות פרסמו אזהרת רווח למשקיעים ומניותיהן צנחו בבורסה בת"א. המסחר במניות של חברות אלה הופסק הבוקר.


ועכשיו לכמה מבזקים:
בעקבות ההתפרעויות ב-
שכונת "ג'בל מוכבר"
מסרה לנו חברת הכנסת "זהבה גלאט-און" את הדברים הבאים:
"זו שערורייה. איך פעילי הימין הצליחו לאגף משמאל את כוחות המשטרה ולהיכנס לכפר מבלי להיעצר. מה לא יכלו לתת להם כמה דוחות? ממתי עוקפים משמאל? רק מימין מותר! היכן הייתה משטרת התנועה באותו רגע? ובכלל, איך זה שעוד לא מיגנו את הכפר הפסטורלי הזה? למה רק שדרות? אפליה! חוץ מזה, אני לא מבינה איך לא חקרו כיצד נהרג המחבל בישיבת מרכז הרב? אני בטוחה שלא ירו שם באוויר ולא כיוונו לרגליים, עשיתי תחקיר ושום יונה או עכביש על הכביש לא נפגעו, כך שלדעתי, היה ירי מכוון בעין בלתי מזוינת לעבר עובר אורח תמים שירה להגנתו. הכריחו אותו לפתוח ספרים בישיבה וללמוד והוא בכלל לא יודע לקרוא רק "אללה הוא אכבר" וחשבו שהוא מחבל בספרים. כמו"כ, לפי מה שהבנתי ממשפחתו הוא לא ירה על-מנת להרוג. הוא מעולם לא ירה קודם ביהודים כך שהוא לא ידע להיכן לכוון. אם היו מסבירים לו בדרכי שלום, הכל היה נגמר אחרת. הוא היה בורח, לא היו נשארים פצועים והכי חשוב הוא היה עדיין חי. טיפשים! היינו תופסים אותו עכשיו והיה לנו קלף מיקוח בשביל גלעד שליט. חסר לנו רק עוד רוצח אחד כדי שנגיע למספר העגול של עשרת אלפים מחבלים. חמאס דורש רק עשרת אלפים מחבלים עם דם על הידיים, לא יותר. עכשיו נצטרך להמתין עוד שעה לפחות עד שנתפוש מחבל אחר. איפה השכל שלכם?!".

איתמר הגבר מסר לנו כך:
"עצרו אותי מיד על ההתחלה. עכשיו כולם יחשבו שאני משת"פ ושגיליתי את תוכניות פעילי-הימין. תאמינו לי לא גיליתי להם כלום. לא סיפרתי להם על האבנים בכיסים, לא סיפרתי על-כך שאנחנו לא יודעים אפילו איפה הבית של המחבל ואפילו לא סיפרתי ששכחנו להביא בולדוזר כדי להרוס לו את הבית. אמרתי רק שיש לנו כמה מקלות וזהו, באמת... מה אפשר כבר לעשות עם מקלות. מדורה? וואי עכשיו יש לי רעיון איך להרוס את בית המחבל אבל זה יהיה בתקציר לפעילים מחר בבוקר. רק אני מבקש להודיע שהשנה ל"ג בעומר יוקדם והוא יהיה שמח במיוחד..."

אחד מבעלי חנות תחפושות ברחוב בן יהודה 13 בבירה, ביקש להישאר בעילום שם ופנה בקריאה נרגשת לפעילי הימין:
"חברה, עזבו הכל למה להסתבך, בואו אלי לחנות ואני אסדר לכם תחפושות של ערבים בהנחה. יש כאפיות, כפות, לפות, הכל... רק תבואו. תתחפשו לערבים ופתרתם את כל הבעיה, גם של חשבון הבנק שלי. תוכלו להיכנס לכל כפר שתרצו, לחפש מכוניות גנובות, לנגב חומוס, לחטוף כאב בטן ואז לשרוף את בית המחבל כתגובה. תהיו חכמים חברה! תוכלו להגיד שזו הייתה הגנה עצמית".

אגב, ערכנו תחקיר עם מנהל הבנק ואכן בעל העסק בקשיים וצריך לעזור לו. אבל בניגוד למצופה ואולי לא, מנהל הבנק איש ימין דווקא מתנגד לקריאה הנרגשת של בעל העסק, "זה לא בסדר לנקום בערבים ולהיכנס פנימה במיוחד אם צריך קודם לקנות תחפושות בכל מיני חנויות שנמצאות בקשיים. ריבית החובה כל-כך גבוהה שזה יהיה ממש חבל, שהבנק יפסיד אותה ואני לא מדבר כבר על עורכי הדין שלי שנהנים לשלוח אתראות ולקבל עמלות שמנות, מה, לא חרם על עורכי-הדין המסכנים. הם יצטרכו להסתפק רק בעשרים אלף שקלים בחודש ואני רק במאה אלף. קצת התחשבות בבקשה! לפחות תמתינו עם הנקמה עד סוף השנה שנוכל להראות רווחים!"

עד כאן להיום.
עוד תגובות, מבזקים וסקופים בעזרת השם בתוכנית הבאה.
ביי.דרמה

© כל הזכויות ליצירה שמורות לגולן עזאני
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
י´ אדר ב´ ה´תשס"ח  
הזוי..
כמו הראשון...
מצחיק...
" " " " .....
י"ב אדר ב´ ה´תשס"ח  
ארץ נהדרץ קטנה עליך! =)
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד