בנושא
בכרם
חדשות
 
"והרי החדשות"-תוכנית סקופים וחדשות-1 / גולן עזאני
בביכורים מאז י"ח אדר א´ ה´תשס"ח


ברוכים הבאים לתוכנית האקטואליה והחדשות- "והרי החדשות", בעריכת יצחק המתגלגל.

בעקבות חיסולו של "עימאד מורנייה" לפני כשבוע, העריכו גורמים בממשלה, שחיזבאללה מתכנן לרצוח שר בישראל.

גורמים באופוזיציה מרגיעים ומוסרים לנו את ההודעה הבאה:
"לכל סיר יש מכסה. לכל שר שיחוסל יימצא מחליף. אל דאגה. יש לנו מתנדבים רבים, שיסכימו להחליפם בשמחה. חיזבאללה, לא רק שלא ישיג את מטרתו, הוא יגרום לתפקוד טוב יותר של הממשלה. כל מחליף יבצע את תפקיד השר טוב יותר. הוא יבלה בכנסת פחות, ייסע יותר לחו"ל עם האשה והחברים והכי חשוב, יאכל במזנון הכנסת פחות. חייבים להיות חזקים. אנו ממליצים לכולם ללכת לחדר כושר, לעשות דיאטה טובה והכי חשוב, להקשיב לחדשות. אולי, כבר מחר בבוקר השרים יוחלפו וחיזבאללה יחטוף נוק-אאוט. ישראל מוכנה לכל תסריט אפשרי וגם האופוזיציה."
זו לשון ההודעה.

גורמים בלשכות השרים מוסיפים גם הם מסר מרגיע ואומרים כך:
"אל דאגה. חסרונם של השרים לא יורגש. אנחנו גם ככה עושים את רוב העבודה לבד. השרים בעצם הם רק חותמת גומי וחותמות, יש לנו במלאי הרבה, כך לפחות על-פי ספירת המלאי האחרונה. בכל מקרה הוצאנו הזמנה."

לעומתם,
גורמים בערוץ 99 מביעים דאגה מהאפשרות הזו. "אנחנו מפחדים מפיטורים נרחבים בערוץ", אמרו והוסיפו:
"אם השרים יוחלפו בחברי הכנסת, מי יישאר בכנסת? את מי נצלם? את הרגליים של זהבה ושלושת הגמדים? את אנטיבי? הוא לא מצטלם טוב. זו בעיה", פסקו בחשש.

זהבה גלאט-און לעומתם, ביקשה לשלוח מסר מרגיע לנסראללה.
"עזוב אותך חסן מתוק, מאיומים," היא מוסרת לו, "שנינו יודעים ממה האיומים שלך נובעים. אני יודעת חסן, על אביך המכה. על האימא שזנחה אותך בעודך צעיר, על האחים המתעללים ועל המורה להיסטוריה שלמדה אותך שטויות. עזוב. אני מכירה את קבוצת התמיכה שבה ביקרת עם אחמדינגאד, הייתי בה פעם. אתה לא זוכר, כי הייתי עם רעלה וזה גם לא חשוב. מה שחשוב הוא, שאתה זקוק לתמיכה נפשית ואני פה בשבילך, כפי שהבטחנו זה לזו בקבוצה אז. זוכר ששרנו: ‘הבטחנו זה לזו, ברגע של חולשה...’ לא זוכר? השיר של שימי תבורי. אני תרגמתי לך אותו. זוכר שהחזקנו כולנו יחד ידיים והבטחנו להיות חזקים? זוכר יקירי?"
וחותמת במלים: "אוהבת וזוכרת, זהבה."

דוברמן מהאיחוד ביקש גם הוא להעביר מסר לחסן.
"חסן" הוא אומר, "אתה לא מחוסן. אף אחד בעצם לא מחוסן במזרח התיכון. לא אתה חסן, לא חוסני מברוק ולא בַּארַכֵּה אתה מבין... אף אחד לא. אתה יודע בוודאי, שלנו יש פצצת אטום... ומי נמצא ליד הכפתור...לא מה שחשבת... אשתי! ואם תאיים יותר מדי היא תלחץ. אתה ושאר חבריך העליזים, תצטרכו למצוא בונקר חדש, אבל בשמיים... ליד עראפת... אתה זוכר את השפתיים שלו הרוטטות... לא-לא... זה לא מהפלאפון שהוא שכח על רטט, זו מהסטירה שהעפתי לו פעם. שנינו היינו פעם בחוג דרמה וזה סקופ בשבילך... ניצלתי איזו סצינה כדי להחטיף לו. למה אתה חושב היו לו שפתיים עבות? כי גם העפתי לו על הדרך אגרוף לפה והן התנפחו. הדיבור שלו עיצבן אותי. הייתי חייב... אז תיזהר וכנס לכוך שלך ומהר, לפני שאשתי תתעצבן. אה... ואני אגב, לא מאיים. אומנם קוראים לי איווט האיום אבל חחח אני לא מאיים אני איש ביצוע. אני במקומך, בכלל הייתי חוזר אחורה בזמן. אתה יודע... ליום לפני שהגחת לאוויר העולם... אם כבר להיכנס לאיזה כוך חשוך ולא לצאת... אז לפחות תהיה קרוב לאימא. לא צודק? למה להשאיר אותה לבד? וחוץ מזה אתה עושה לה פאדיחות. גם ילד רשע, גם פסיכופט וגם פחדן. מתחבא לי בארון. צא והראה את עצמך. אמרו לי שאתה לאחרונה חיוור מאוד. תפוש קצת צבע אחי. יאללה נסראללה! לא רוצים לראות אותך יותר רק בתמונות" והוא חותם במלים: " מתגעגעים, איווט, אמא שלך והחמה מלמעלה."

כפי ששמתם לב בוודאי, היו פה לא מעט סקופים וידיעות מרעישות כמו למשל: קבוצת התמיכה שבה היה חבר נסראללה, פצצת האטום, המכונה לחזרה בזמן והחמה המתגעגעת.
מן הסתם, יהיו תגובות לתגובות הנ"ל. אם תהיינה, נביא לכם אותן בקרוב.
אז להתראות בתוכנית הבאה.
ביי.
אקטואליה

© כל הזכויות ליצירה שמורות לגולן עזאני
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
י"ח אדר א´ ה´תשס"ח  
חח,מה זה הביי הזה?!
י"ח אדר א´ ה´תשס"ח  
כיוון שהאווירה באתר לאחרונה לא
אייי...
אז אם הצלחתי להעלות חיוך אצל מישהו
אני שמח
י"ח אדר א´ ה´תשס"ח  
י"ח אדר א´ ה´תשס"ח  
חיוך כלשהו,וכמו שאמרת בימים כאלה, צריכים לאסוף חיוכים מאיפה שרק אפשר, כי המצב באמת קשה.
חימשתי
י"ח אדר א´ ה´תשס"ח  
אהבתי את הכיוון..זה כל כך נצרך! מזכיר מעט את חגי סגל ואורי אורבך. כן כן. יאללה חלק 2(-;
לילה מקסים!
י"ט אדר א´ ה´תשס"ח  
חחח... באמת הצלחת לעלות חיוך...
מגניב..!
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד