בנושא
בכרם
חדשות
 
גבי חווה, כסלו תשס"ז / שולטהייס
בביכורים מאז כ"ט כסליו ה´תשס"ז
מידע נוסף
No EXIF data in the image.© כל הזכויות ליצירה שמורות לשולטהייס
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
ל´ כסליו ה´תשס"ז  
אחלה מקום, תמונה לא רעה.

אני לא בטוח שהבחור שם בצד מוסיף במיוחד לתמונה. אולי אם הוא היה זז בצורה אחרת ויוצר משהו יותר מעניין, ולא נראה סתם כאילו הוא בדיוק רץ לך לפריים בטעות.
ל´ כסליו ה´תשס"ז  
(כשעשיתי את שביל ישראל כולו השביל עוד לא עבר שם), ותמיד המקום היה נראה לי בעייתי לצילום. יפהפה אבל התמונות יצאו תמונות נוף בלי שום דבר אחר. אז ניסיתי להוסיף צללית מטושטשת (החשיפה היא של שניה אחת, והרץ שם הוא אני בעצמי).

יש גם תמונות שלי מטהר מים, אבל רואים שם את הפרצוף.
ל´ כסליו ה´תשס"ז  
הקטעים הכי יפים הם בחדש...
אני צילמתי שם גם כמה תמונות אבל לא של הגב עצמו, אלא דווקא אחורנית - צילמתי את המעוק שמוביל לגב. אני זוכר שהיה לי רעיון לצלם שם את המים העכורים - כי הם פשוט מרתקים. יש שם מליון יצורים קטנים ודברים מוזרים שצפים...אבל לא עשיתי את זה בסוף.

בעין קובי לעומת זאת, צילמתי מישהי מתכופפת ומשחקת במים, גם בחשיפה ארוכה (כי המקום חשוך) ויצא קצת מעניין. בתמונה שלך לא ברור לגמרי מה הדמות עושה. אולי אם היית קופץ למים, או סתם קופץ באוויר, זה היה יוצא מעניין יותר.
ל´ כסליו ה´תשס"ז  
וגם חלקים נרחבים מהשינויים של החדש. למעשה, את חלקם עשיתי הרבה לפני שסומנו כשביל ישראל.
אגב, מעין קובי יש לי תמונה עם קרני-אור בוקעות מהתקרה וכל מיני דברים צבעוניים. כנראה שהמקום ההוא מעודד חשיפות ארוכות. עכשיו אני צריך רק למצוא את השקופית ולסרוק אותה.
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד