בנושא
בכרם
חדשות
 
שקט אבא ישן / נ נ י
בביכורים מאז ט"ז תשרי ה´תשס"ז

שקט אבא ישן, לא להפריע, כבר מאוחר, סוף סוף, עד שהוא נרדם... כבר שעות אני מנסה להרדים אותו. הוא ממש מתנהג כמו זקן עד שהוא התקלח... וארוחת ערב הוא זרק על הריצפה ואחר כך לנקות את כל הבלגן כמה זמן שזה לקח לי... אפילו להחליף לעצמי חיתול לא היה לי זמן... ואז מתחיל המרדף אחריו שיכנס למיטה, ופתאום הוא נזכר שהוא לא גמר את העבודה מהעבודה שלו, אז עזרתי לו, איך קיבלו אותו אין לי מושג... פעם הבאה אני לא אתן לו לעשות, בעיה שלו, שיפטרו אותו שיחשוב על זה מראש. באיזה שלב כבר ממש הסרחתי מהחיתול אז התחלתי להתעצבן "כנס למיטה!!" פקדתי עליו, ואז הוא נזכר שהוא צמא הוא רוצה לשתות ואם הוא שתה איך הוא לא ילך אחר כך לשרותים, בדרך חזור מהשרותים הוא עובר דרך החדר של הטלויזיה לראות "רק שניה" פופוליטיקה (איזה שעמום...) ובסוף לגרד אותו מהמסך ולגרור אותו למיטה זה לא פשוט, ואחרי שכיסיתי אותו בשמיכה הוא היה ממש חמוד, במיוחד עם הדובי שלו מגיל שנה, כך שלא יכלתי לסרב לבקשה האחרונה לספר סיפור סיפרתי לו מה שהגננת סיפרה בגן, מזל שהוא היה ממש עייף הוא נרדם עוד בתחילת הסיפור נתתי לו נשיקת לילה טוב, כיביתי את האור הדלקתי את הרדיו ויצאתי... חיממתי מים החלפתי חיתול ועכשיו סוף סוף יש לי זמן לעצמי, אח.. איזה הנאה אפשר להשיג מבקבוק חלב איכותי לאחר כזו עבודה קשה.

פעם אחרונה שאני מסכים להתחלף בתפקידים...משפחה

© כל הזכויות ליצירה שמורות לנ נ י
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
י"ז תשרי ה´תשס"ז  
י"ז תשרי ה´תשס"ז  
קרע אותי.
5 בשמחה!!
י"ז תשרי ה´תשס"ז  
ואי / אורח/ת בביכורים
יפה מאוד אבל לא שייך דווקא לצחוק. זה ממש רציני- יש אנשים מבוגרים שזה המצב בו הם נמצאים וזה פשוט עצוב... (המצב שבו הם נמצאים= חיתול, בקבוק, התנהגות ילדותית וכו') איי.. "אל תשליכנו לעת זקנה ככלות כוחנו אל תעזבנו".
י"ז תשרי ה´תשס"ז  
אולי עדיף שנתחלף לתמיד יכול להיות אדיר..
מצחיק וטוב .
ט´ חשון ה´תשס"ז  
דווקא יהיה מגניב להתחלף ק ליום 1 בתפקידים!
י"ח שבט ה´תשס"ז  
נחמד / אורח/ת בביכורים
מצחיק מאוד ואולי גם זה אמיתי

כ"ב תמוז ה´תשס"ז  
דווקא לא כזה אהבתי....לא כ"כ שייך...אפשר לעשות צחוק בצורות אחרות..
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד