המלצת העורכים
בנושא
בכרם
חדשות
 
דובר ביה"ח הדסה מוסר: / תומר זה אני
בביכורים מאז ב´ שבט ה´תשס"ו

"גבירותיי ורבותיי, אישפוזו של ראש הממשלה אינו קשור כלל למצבו הבריאותי. מצבו הבריאותי מצויין והוא 

תפקד טוב מהרגיל. למעשה הוא הגיע הנה אך ורק לצורך בדיקה שגרתית ליתר ביטחון לפני השתתפותו במרתון.

ראש הממשלה הגיע הנה לאחר שחש בכאב ראש קליל ובלתי מזיק, וכאן עבר בדיקות קלילות ובלתי מזיקות שאישררו שוב את מצבו הבריאותי התקין והמעולה ואת יכולתו הגבוהה לקבל החלטות נוספות לטובת עתיד המדינה. אם יהיו ההחלטות האלה שגויות או הרסניות - אין לכך קשר למצבו הבריאותי - שהינו כפי שציינתי תקין ומאפשר את יכולתו הגבוהה לקבל החלטות.

עקב הבדיקות הללו יצטרך ראש הממשלה לעבור צינתור קליל ובלתי מזיק, דבר שהינו שיגרתי לחלוטין ואינו מעורר שום דאגה. אני ממליץ לכולם לעבור צינתור מידי פעם, וגם אני עצמי עושה אחד כזה לפחות פעם בשבועיים. בהזדמנות זו אני מציג את המבצע של קופת חולים כללית המציע צינתור במחירי מציאה לכל הגילאים. כמו-כן, אנו מציגים כאן את הפרטים שבתיק הרפואי, וזאת על מנת להוכיח את מצבו הנפלא ומעורר הקנאה של ראש הממשלה. לא הייתי רוצה להלאות אתכם בפרטים רפואיים, אבל אעשה זאת בכל זאת:
מסתבר שרמת האנדורפינים של ראש הממשלה תואמת את רמת הלימפוציטים, והדבר משפיע על מצבה ההיירוגליפי של בלוטת האנגרמה התחתונה. מצב זה מיוצג על ידי ירידה טרנצנדנטלית חדה באוקסו-פלורליזם של מה שאנו מכנים בעגה הרפואית "אימנוס קספסיס וובוס חמינדוס". כפי שאתם ודאי מבינים מהסבר זה, לפחות אלה מכם שנותרו ערים לאחר ההסבר, מצבו הבריאותי של ראש הממשלה תקין ונפלא.

בית החולים מקבל מאות אלפי פניות מצד אזרחים מודאגים המתענינים בשלום ראש הממשלה. הדבר מעיד בוודאי על תמיכה רחבה בו, מאחר וסביר להניח שאנשים אינם מעוניינים במותו ומכאן שבהכרח יצביעו עבורו. קו החירום שלנו מופצץ חזור-והפצוץ בפניות של אזרחים מודאגים (צלצול טלפון) הנה אחד מהם. הלו? כן אדוני. בוודאי שנשלח לך אמבולנס אל התהום שאליו הדרדרת עם הרכב. אני אעביר אותך למוקד שלנו והם יתאמו איתך זמן נוח להגעת האמבולנס. מה? באמת שאין מה להתרגז אדוני, אנו עושים כל שביכולתנו. אגב, אני בטוח שתתעודד לשמוע שראש הממשלה בסדר גמור ומצבו תקין. יום טוב ותמשיך לנסוע קדימה. (מנתק)

איפה היינו? כן, אז רק על מנת לשמור על מצבו הבריאותי הנפלא, ייעצנו לראש הממשלה לעבור צינתור קליל, ולבצע שינויים קלילים באורח החיים שלו. (צלצול טלפון) הלו? כן, ודאי שראש הממשלה במצב תקין. אני יודע שלא שאלת אבל היה נשמע כאילו אתרוצה לשאול. כן, בטח. אני לא אשכח... כמה? שתיים חלב, אחד לחם, שלושה מילקי. כן, בסדר, אני אעבור בסופר בדרך הביתה. שלום שלום. (מנתק)

אם כן, ראש הממשלה ייאלץ להימנע ממוצרי בשר מסויימים מאוד, לבצע פעילות גופנית קלילה מאוד ולהימנע מכל פעילות מוחית מסובכת כגון פתרון בעיות תנועה, ניסוח מצע למפלגת "קדימה" או עיסוק בשאלת תרומתה של ההתנתקות לבטחון המדינה. אני קורא לאזרחי המדינה שלא להעסיק את ראה"מנו בשאלות בנאליות מסוג זה ואף לא להטריד אותו בשאלות על צעדיו הבאים במישור הבטחוני. אנא, התחשבו במצבו הבריאותי (התקין והנפלא, כפי שצויין)!"פוליטי

© כל הזכויות ליצירה שמורות לתומר זה אני
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
ב´ שבט ה´תשס"ו  
ב´ שבט ה´תשס"ו  
תומר? זה אתה? / אורח/ת בביכורים
אתה מוכר משקפי ראייה?
עושה פרסום למחלקת עיניים?
ב´ שבט ה´תשס"ו  
אהבתי את הקטעים עם הטלפונים...
ב´ שבט ה´תשס"ו  
אחלה!! בהחלט!
ב´ שבט ה´תשס"ו  
ואקטואלי.
הכתב נורא קטן!- בחייאת, תגדיל.
חיכיתי לאיזה "פאצ' ליין" בסוף - ואַיִן,
הרעיון די מובן בסביבות אמצע הקטע,
תומר- מה דעתך לתקוע תפנית חדה בסיום? לדעתי זה יוסיף.
ושלא תהיינה אי-הבנות, זה טוב!


עירית.
ב´ שבט ה´תשס"ו  
כל כך צחקתי...
איזה טוב אתה
היה שווה כל שניה! (אולי באמת כדאי להגדיל את הכתב)
האבתי!
ב´ שבט ה´תשס"ו  
להעביר לוורד ולהגדיל שם את הכתב,
אבל זה היה שווה את זה.
כל כך צמחיק, ממש יש לך את זה.
מחכה לעוד טקעים שלך..
ב´ שבט ה´תשס"ו  
מי לא ידע שלעבור צינתור זה כמו לקחת קלגרון? :-P
ד´ שבט ה´תשס"ו  
הכי אהבתי את ה"חזור והפצוץ"- קורע!
כ"ה סיון ה´תשס"ז  
מצחיק, רק רבאק
אתה רוצה להוציא לנו את העיניים?
דחוף כנס לערוך יצירה והגדל את הפונט.
שקלתי לא לקרוא אותה בגלל הפונט.
י"ב תשרי ה´תשס"ח  
וואוו....קראתי עד הסוף
צחקתי......וואוו....צחקתי
כנראה שזה היה מצחיק

אתה בטוח בקשר ללימפוציטים שלו?


מזכיר את ההסוואה של הפינגוינים שבמדגסקר. שנאמר:
smile and wave boys........
(לא הבנת למה אני מתכוונת, לא נורא, זה לא ממש משנה).

 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד