המלצת העורכים
בנושא
בכרם
חדשות
 
ביניישים בחלל פרק ו עמ´ א- חלק 12 / חסידות_שמרל
בביכורים מאז י"ט כסליו ה´תשס"ו

בס"ד

ביניישים בחלל – space bynish (בלע"ז)

פרק ו עמ' א' (חלק 12)

 

ולהלן תקצירון:

לאחר "משבר" קצרצר, ברקאי  אשר בעל כורחו הוא בייניש בחלל, עומד בפני תקיפה של צי החלליות החומריות בראשות הקיסר הנורא נמרוד אפיקרוסוס, אשר התברר כי היה החברותא של רבו של ברקאי, הלא הוא הרב מיזונטרופביץ' -הרב אשר שוגר למחשב הספינה "הטיש המעופף" שם פגש באשה ממוחשבת אשר גם היא הייתה בעברה אדם – אפי עוד בחללית שוכן הנביא המוזר והאפילפטי, חזו, יאצק הרובוט היקה  שנשלח לתקן את כן הירי של הספינה, שוגר בטעות על ידי ברקאי לעבר החילונר הטאקטי- כדור מסיבות ענק אשר איים להרוס את כל הספינות המגנות על כדור הארץ  , יאצק הצליח לחדור לתוך החילונר והחל משחק עם מחשב החילונר "ארבע בשורה" על מנת לעכבו, בו בזמן שהוא מכוונו אל עבר הכוכב "לא צנוע" שום הוצבה מערכת נשק עוצמתית הפותחת באש לכל חללית המתקרבת כדי להציץ, המצב נראה לא טוב ורק "הטיש המעופף" ושני ספינות שעירות במיוחד אשר נשלחו ללוות את ברקאי מהכוכב "טסים מפה", אך אז שרת הישיבה זבולגון הגיע וטען כי הצליח לארגן תגבורת קטנה של התאגדות השרתים העולמית, החבורה ניצבת בפני מאות ספינות חומריים בינהם הספינה העצומה " LO-מאמין" ומפקדה הצעיר והמוכשר אדגו , הקיסר החומרי הורה לכל ספינותיו להסתער.

 

אלפי ספינות החומריים התקדמו להם לכיוון כדור הארץ, הם בכלל לא התקרבו אל הטיש המעופף, הספינה הבודדת לא היוותה איום משמעותי לצי האיום, היה זה אדגו אשר שם לב למשהו שאינו כשורה, הוא פנה לקיסר

"אדוני הקיסר , יש הרבה סוכות באזור הזה של כדור הארץ"

-"אז מה אם יש סוכות, יש גם הרבה סכך,  מה אתה מפריע לי ברגע הכל כך חשוב"

-"אדוני הקיסר  תבין עכשיו בכלל לא סוכות , משהו כאן ממש לא נראה לי כשורה"

-"אתה טוען אדגו שאתה מריח..."

בערוץ הקשר הכללי נשמעה קריאה אחת ברורה:

"מלכודת"

*****

 

בכדור הארץ  , שכנו להם מספר רב של סוכות, לפתע  הוגבהה הסכך הרבה מעבר שלושה טפחים והורד, חושף עשרות כני ירי , היו אלו שרתים מ"התאגדות השרתים העולמית" אשר גוייסו ע"י זבולגון, בו זמנית עם חשיפת קני הירי הגיחו עשרות חלליות "בינוניות" , חלקם נראות כמו שואב אבק גדול חלקם ספינות של ישיבות השונות, היו אלה כל ספינות השירות של כל ישיבות כדור הארץ , באחת מהן "מטאטארון" שכן השרת המחוייך זבולגון, בפשטות הוא צעק "אש".

בוודאי יהיה זה קשה לאדם החי בתקופת הקופסאות המקטעות הניזונות מחשמל המופק מדינוזארים מתים הקרויות מחשב , להבין מדוע כאשר צעק זבולגון את המלה "אש" הוא בעצם אמר "סירים עם מרק עוף" , אך אל דאגה , להלן תקציר מההיסטוריה האנושית:

בהתחלה היה אדם פרימטיבי אשר חי במערות, יום אחד, הוא שם לב כי שכנו במערה הקרובה נוחר, אותו אדם קדמון הגיע למסכנה כי שכנו מהווה סכנה ויש לפעול בהקדם, הוא ניגש לשכן והחל חובט בו מספר פעמים עד אשר פתר את הבעיה, בנו של אותו אדם קדמון גילה כי אבן בראש עדיפה הרבה יותר מאגרופים, לאחר מכן הייתה זאת האלה המפורסמת אשר ביצעה את הטריק.

הזמן טס לו ומישהו נוסף גילה לאחר שנפל על מקל מחודד כי גם הוא מסוגל לטפל ביעילות כמעט כמו של האבן, בשלב מתקדם יותר הייתה זו המתכת אשר שימשה רבי רבי דורות לטבוח זה בזה בכמויות מסחריות -ועוד לפני שהומצאו הגרביונים, שנים חלפו להם, ואנשים רבים התפוצצו להם במעבדות , עד אשר אחד מהם הצליח לשים לב כי מתוך המעבדה הצליח לשגר כדור ברזל גדול, זמן לא קצר עבר, ומתותח ענק לתותח יד ועד לאקדח החלה תעשיית הקליעים להתקדם, שוב האנושות הוכיחה כי היא מצטיינת בלזרוק חפצים אחד על השני בכמויות ולמרחק, יום אחד קם פרופסור עם תסרוקת מוזרה למדי והחליט שהפעם יהיה זה נחמד אם תספיק לחיצת כפתור כדי להשמיד ערים שלמות, כמובן האטום אכן היה 'שיק' רציני בעידן המודרני .

 בשלב מסויים הגיע הייצור הלא קונבציונלי למכולת השכונתית וכתוצאה מכך במקום מריבת שכנים רגילה הכוללת זריקת ביצים ודפיקת מטאטאים על התקרה, היה שולח שכן אחד על שכנהו 15 קילוטון של פצצת מימן, מתי-שהוא קם עוד מדען בתסרוקת לא פחות מזוויעה וטען כי יהיה זה שיגעון לא נורמלי, אם יהיה אפשר לטגן חביתה באמצעות רובה לייזר , ואכן האנשות התקדמה לה ביריות ענק, ולכן ,כמובן, הומצא המגן האלקטרו – משהו, שמנע את חדירת הלייזר , שוב לייזר חזק יותר הומצא ואחריו מגן חזק יותר וחוזר חלילה במשך עשרות שנים , כאשר התעייפו כל האנשים מהקרבות הנוראים הם שלחו רובוטים שיילחמו במקומם , כמובן שהצד השני הבין את הרעיון ואף הוא הציב רובוטים בשדה הקרב, לכשנמאס לרובוטים מהקרבות, בנו הרובוטים רובוטים אחרים שיילחמו בשבילם, שנים לאחר מכן שלחו הרובוטים שנבנו עי הרובוטים שנבנו ע"י הרובוטים שנשלחו ע"י הרובוטים שנבנו ע"י בני האדם, הצעה בה יפסיקו את המלחמות לאלתר ויפעלו לשלום עולמי, הרובוטים האלו כמובן הושמדו בטענה כי הם פציפיסטים שמאלנים וחסרי הגיון.

עושה היה רושם כי השתכללות כלי הנשק לא תיפסק לעולם, עד שלבסוף נוצר הרושם כי היא נפסקה לעולם. בצעד עצום כל מנהיגי העולם החליטו כי אין צורך יותר בנשקים כל כך מתקדמים והרסניים ובמקום להתעסק במירוץ החימוש האין סופי,הם חתמו על אמנה האומרת כי על כל המשתתפים במלחמה להשתמש אך ורק בנשק קונבנציונלי לחלוטין דבר אשר יאפשר קניית נשק רב יותר וימנע את הצורך המטורף במירוץ טכנולוגי, מאז השתלטו קבוצת שמאלנים פציפסטיים על העולם והכריחו בכוח, שלום עולמי אך עדיין עיקרון הנשק הקונבנציונלי נשאר.

זאת פחות או יותר הסיבה שהתחמשות של תושבי כדור הארץ בכני הירי היא לא פחות מאשר סירי מרק עוף ענקיים.

כאמור זבולגון צעק "אש".

מאות סירי מרק עוף שוגרו מכני הירי לעבר סירות החומריים , ספינות החומריים חטפו נזק רב, חלקם הושבתו לחלוטין בשל עוצמת הפגיעה, ספינות גדולות יותר נסדקו קמעה, הטיש המעופף יחד צי השרתים החל לשגר אף הוא עשרות סירי מרק עוף לעבר הצי המופתע של הקיסר אפיקורסוס, חלליות נוספות נפגעו, הספינות שליוו את ברקאי "שפנון 1" ו"שפנון 2"  ירו קשקשים ענקיים בקצב אש מסחרר.

 

*****

 

נמרוד אפיקורסוס היה סמכותי להפליא.

"הם יכולים לנסות להחליש אותנו, אבל הם מעטים מדי , חוץ מזה הם לא יכולים לפגוע בהגנות האומן 19 ,אש לכל הכיוונים רבותי , אדגו אני רוצה לראות את העוצמה של החללית שלך סוף סוף".

צי החומריים השיב אש ,מיכלי זכוכית גדולים נטענו, למעשה, היו אלו מאות נרגילות אשר החלו להשתגר לעבר ספינות כדור הארץ המועטות , הטיש המעופף החלה מתחמקת מהנרגילות המאיימות, ספינות השרתים לא היו במצב טוב כל כך, הם היו מיושנות וחסרות יכולות תימרון גבוהה, ספינת החומריים של אדגו ה "LO-מאמין" החלה מפגיזה את סוכות כדור הארץ במאות נרגילות, כוח האש של הספינה היה עצום.

 

*****

 

ב"טיש המועפף" המצב לא היה שפיר כל כך, הספינה נפגעה ממספר נרגילות אך עדיין תפקדה יאות.

"ברקאי אנחנו חייבים לעצור את הספינה " LO-מאמין" היא מסוכנת מדי" זעק הרב מיזונטרופביץ'.

-"אבל איך ,היא חזקה כל כך אף מרק עוף לא הצליח לחדור אותה אפילו זה עם הקנידלך!"

אפי הופיעה לצדו של הרב מיזונטרופביץ'

" יש לי רעיון, אני יכולה להינעל על הספינה ולשגר אותי ואת הרב מיזונטרופביץ' היישר למחשב הספינה " LO-מאמין" כך אנחנו נוכל לשתק אותה מבפנים.

-"זה נראה לי ממש מסוכן, אין פתרון אחר?" הסתייג ברקאי.

"זה בסדר ברקאי אני אלך עם אפי לאן שהיא תשתגר, צריך להביא מזוודה?" ענה הרב.

-"לא, אבל אתה תצטרך את זה " אפי יצריה בידיו של הרב מיזונטרופביץ' מחבט טניס גדול.

-"מחבט טניס?, בשביל מה"

-"אתה תבין, ברקאי שגר אותנו לנקודות ציון של ספינת החלל  " LO-מאמין" "

ברקאי שיגר והשקט החל לשרור.

מחשב הספינה פנה לברקאי:

"הי ברקאי , שיגרת עתה את הרב ואת אפי לעבר ספינת החלל " LO-מאמין", ואם כבר מדברים על שיגור אז חברך הנביא חזו, מנסה לשגר צנצנות לעבר ספינות החלל של החומריים, אין לו אישור ממפקד הספינה ז"א אתה , אי לכך הוא לא מצליח לשגר אותם"

כל מה שעבר עתה לברקאי בראש הוא: "איך אני אסתדר פה לבד" , "על מי אשגר עוד מרקי עוף" , וגם "מה לכל הרחות חזו עושה" הכל היה נטוש , היה ממש שקט.

 

*****

 

 

רעש עצום, חירחורי מערכות החשיבה של החילונר הטאקטי שאגו ממאמץ, מה שכן יאצק גם נהנה ללחץ כל פעם על הכפתור "לחץ כאן לזירוז החשיבה" שוב ושוב ושוב עד כי נראה כי המחשב  מאוד מאוד מתאמץ לחשוב מהר מאוד עד כי הוא מתעכב לחשב את המיהירות בה הוא חשב מהר- ז"א לאט. יאצק ידע כי החילונר מתמקם למסלול לכיוון הכוכב מסוג "לא צנוע" , דרך שברי החלונות הצבעוניים של החילונר, ניתן  היה להבחין כי הקרב היה בעיצמו , נראה היה כי כוח האש של החומריים היה עצום וספינות השרתים מאבדות את יכולות השליטה ושובתות זו אחר זו.

ניתן היה לראות כי ספינה דמוית שולחן עודנה מתפקדת , "הטיש המעופף" עדיין מצליחה להתחמק ממרבית הנרגילות המשוגרות לכיוונה, יאצק שהחל לחכות עוד ועוד עד לסיום התור של המחשב, החל להיות חסר סובלנות הוא הוציא את המסרגות והתכונן לסרוג כאשר במעגלי החשיבה שלו הוסק הרעיון באמצעות מערכת לוגית סופית ובלתי תלויה בהחלט, או במלים אחרות : על יאצק נחה רוח ההשראה.

יאצק החל מוציא את כל הסוודרים והצעיפים אותם סרג הוא החל לפרום אותם בקצב מסחרר, לפתע צעק החילנור.

"הא הא! תורך" החילונר הצליח לסיים את תורו ולשים דיסקית שחורה בשורה, החילונר גם הוסיף:

"דרך אגב, הנתיב לכוכב "לא צנוע" נקבע, אנו עומדים להיכנס למהירות על חלל לכיוון הכוכב בעוד 4 דקות"

הזמן היה לרעתו, יאצק ביצע מהלך מהיר במשחק, החילונר החל לחרחר ולקטר ולומר כי מהלך זה איננו חוקי , יאצק ערער וזכה, החילונר נאנח ושוב הראה שעון חול והחל לחשוב על כל המהלכים העתידיים אשר עתידים להעשות במשחק , לאחר מכן הוא בחן אותם שוב באספקט תלת ממדי ורבע ממדי ושוב ברובד הרוחני של תורת ה"ארבע בשורה והסימבוליות שבסדר".

אותו זמן אשר היה החילונר שוב שקוע בחשיבה עמוקה, המשיך יאצק לפרום את הררי הסוודרים אשר סרג," אוי כמה צער אני חווה עתה, יצירות המופת שלי", יאצק ארג את אשר פרם לכדי חבל ארוך במיוחד , הוא לחץ כמה לחיצות על המסרגה וכך הפך אותה לטיל דמוי מסרגה אך גם אם הייתה זו מסרגה דמוית טיל לא היה הדבר משנה, הטיל המסרגתי שוגר לחלל ומאחוריו השתרך החבל  אשר יצר יאצק.

החילונר צעק:

"דקה אחת לשיגור".

החוט המשיך להימתח הטיל אותו שלח יאצק המשיך לדהור בחלל גורר את החוט.

"10 שניות"

אם יאצק היה בן חיוב, בטוח שהיה פותח בתפלה, למזלו הוא תוכנת לפתוח בתפילה, הוא אכן עשה זאת.

"סיימתי את התור, וגם נראה לי שניצחתי יאצק, אגב אנחנו משתגרים עכשיו לכוכב לא צנוע,  אני מקווה שנמצא שם דברים מעניינים ,שיגור".

אם ליאצק היה רוק הוא היה בולע אותו.

החילונר השתגר לכוכב לא צנוע.

 

*****

 

"חזו תפתח לי את הדלת מייד, אני מפקד הספינה פה!" זעק ברקאי.

-"תיכנס תיכנס" השיב

חדרו של חזו היה מבולגן לחלוטין היו שם צנצנות בכל מקום, תהו ובהו בכל המובן של המילה , היו גם כמה מחבטות וכלי חביטה אחרים אשר היו שרויים על רצפת החדר באקראיות רבה.

"אולי חזו חביבי יוכל להסביר לי , איך לומר זאת בעדינות , מה לעז...?"

-"ברקאי ממש אין לי זמן להסביר אני צריך לשגר את הצנצנות האלו לספינות החומריים אתה חייב לתת לי אישור, המחשב לא נותן לי לשלוח את הצנצנות"

-"הו בטח אני אתן לך לשגר משלוח של צנצות ריקות לספינות האוייב, מה?!!!? מה אתה חושב שאתה עושה?"

"אני לא חושב"

"אני רואה , חטפת יותר מדי מכות בראש"

"אתה לא מבין אני לא חושב, אני יודע! , אני יודע מה אני עושה אתה חייב לאפשר לי בבקשה תסמוך עליי"

ברקאי נאנח:

"חזו... אתה מוזר מאוד... מאוד" הוא פנה למחשב ואמר "מחשב אפשר לחזו לשגר צנצנות כאוות נפשו" הוא הסתכל על חזו ואמר  "אני חוזר לגשר הפיקוד יש לי ספינה שאני מנסה להציל משיתוק מערכות".

 

*****

 

"עכשיו הבנתי למה אני צריך מחבט טניס גדול!"  הרב מיזונטרופביץ' חבט בעוד כדור שנשלח אליו מאת הדמויות הממוחשבות המגנות על הספינה, הם היו במעיין עולם ענק ממוחשב, היו שם בנינים המייצגים קבועים דיגיטאלים ,היו שם גם תוכנות שונות המייצגות משתנים בעולם הדיגטלים אשר הסתובבו להם ברחוב, האזור בו שוגרו הרב ואפי החל מתמלא בדמויות לבנות גדולות בעלות כדורים לבנים.

 היו אלו דמויות אנטי וירוס ,היה זה מובן מאליו , כי הרב מיזונטרופביץ' ואפי נחשבו בעיני המחשב כוירוסים, הכדור אשר הדף הרב מיזונטרופביץ' פגע בעוד דמות ממוחשבת והיא נעלמה מהיסטורית המחשב.

"יש כאן רבבות כאלו, ואנחנו חייבים להדוף את כל הכדורים שלהם" אמרה אפי בעודה חובטות במהירות עצומה בחמש כדורים בזה אחר זה , הרב מיזונטרופביץ' לעומת זאת התכופף מתחת לתוכנת תפעול מערכת התאורה של החללית "LO-מאמין" , התוכנה התמימה צעקה "אווץ'" , בגשר הפיקוד של ספינת החלל התפרשה המילה אווץ' ככיבוי והדלקת האור, מפקד הספינה, אדגו פנה למחשב הספינה.

"מחשב מה קורה כאן?"

"עושה הרושם מפקדי אדגו, כי נתקלנו  בוירוסים ,אך אל דאגה, פעולת האנטי וירוס מופעלת"

אדגו לא נראה מודאג כל כך , הוא היה עסוק בלסיים להפציץ את הסוכות אשר היוו כהסוואה למשגרי סירי מרק עוף בכדור הארץ, הוא לא חשב כי אפי והרב מיזונטרופביץ' נלחמים כרגע על חייהם בתוך מחשב הספינה שלו.

 

*****

 

הקיסר מנהיג החומריים נמרוד אפיקורסוס נראה שמח במיוחד, למעשה נראה היה כי הוא זורח מנחת , בדיוק עתה הוא התבשר על ידי מפקדיו כי ידם על העליונה והקרב עתיד להסתיים תוך דקות,  אמנם "הטיש המעופף" עוד לא הוכרעה אבל העליונות המספרית והאיכותית מוכיחה את עצמה היטב, הוא גם קיבל דיווח שולי על מספר צנצנות שהתגלו בספינות החלל החומריות, דבר שולי בהחלט ואכן נמרוד חגג בסיבוב בייגלה נוסף.

למעשה נמרוד החליט להודיע במערכת הכריזה הודעה עליזה הוא לחץ על כפתור שאמר פתיחת נאום מרגש, קולו המוקלט של נמרוד נשמע:

"אחי ורעי ,כל הכבוד, אנחנו עומדים להיכנס ל..."  עתה נמרוד בחן את לוח הבקרה שבכיסאו הוא חיפש את הכפתור עליו כתוב "נאום ניצחון מרגש" , הוא חיפש וחיפש הוא לחץ בחיפזון על אחד הכפתורים, הודעת הכריזה המשיכה "...אנחנו עומדים להיכנס לתקופת המתנה בה האדם יביט בחשבון הטלפון שלו ולא יאמר אויה אויה, לא עוד חשבונות ארוכים ,חסל סדר הפטפטת..." , "לעזאזל לחצתי על עידוד חשבון הטלפון, או הנה זה, הנאום המשיך "... ולמרות העליות הגבוהות ניכנס... <טון הקול משתנה> "לארוחת פאר מדהימה עם שישליק וגרונות עופות , מספר גרגירי יער ואפילו חורפן אחד, הוראות ההכנה: יש להכניס למצלה הקוסמי למשך שלישים שניות גלאקטיות תקניות לאחר מכן..." נו טוב חשב נמרוד לפחות הם ידעו לבשל סעודה נחמדה, נמרוד לחץ סוף סוף על הכפתור הנכון , עתה החל קולו של נמרוד להדהד בספינת החלל "האומן 19"  היה זה אכן נאום נצחון סוחף, אם כי עתה היה העיתוי מוזר, שכן ספינת החלל "האומן 19" חטפה זעזע עצום ודממה לרגע.

"מה פגע בנו"  נמרוד שאל את אחד המפקדים בספינה שלו.

"עושה רושם שנפגענו על ידי מנה גדשוה של טשולנט, המוכרת גם בשמה המפוקפק חמין"

"חמין? אבל הספינה היחידיה שמשתמש בחמין בתור תחמושת היא...."

 

*****

 

"ישיבת החלל מיר 9000!!!! , אני לא מאמין, אתם הגעתם איזה מזל!!". ברקאי צעק בקשר.

 הרב גדולססבסקי, ראש "ישיבת החלל מיר "9000 האיר במנורה שהייתה תקועה במצחו.

"צדקת ברקאי,באמת מתקיפים את כדור הארץ, אני מקווה שלא איחרנו את המועד, הבאנו את כל ישיבות הבת שלנו, אני מקווה שנצליח לסחוט מהם את הניצחון שלנו.

"בטח שנצליח, עכשיו יש לנו יותר סיכוי מתמיד" ברקאי פנה אל הספינות המשופמות שנשלחו ללוות אותו:

"אני עכשיו אבצע תמרון חמיקה ואוריד את החללית החומרית שיורה עלי בקצב מטורף, וכמו שאומר הרבי משמרל, חפו עלי"

היה זה יום סגריר, באותה הזמן החסידות הייתה בחובות כלכליים קשים, הרבי משמרל ועמו מאות חסידים כיתרו את בנק הסחר העולמי, זיעה קרה ניגרה בפני הרבי, הוא עמד לפרוץ לאחד מהבנקים השמורים ביותר בגלאקסיה המוכרת. הרבי עמד לפרוץ פנימה כאשר צעק לחסידיו "חפו עלי" , מסתבר, כי החסידים פירשו אחרת את המושג חפו עלי, למעשה מיד תפסו החסידים טליתות ובנו חופה ענקית ומיקמו אותה מעל הרבי משמרל, בו בזמן פרצו החסידים לבנק והוציאו משם את בת מנהל הבנק העולמי, בת המנהל לא יכלה לסרב להצעת השידוך המדהימה עם הרבי משמרל בכבודו ובעצמו, הרבי משמרל המופתע אף הוא אסף את עשתונותיו והמשיך עם אי ההבנה המשמחת, השירה הייתה עצומה. שמועת נישואיי הרבי משמרל עם בת מנהל הבנק העולמי נשאה כנפיים ושוב נוספו חסידים רבים לשורות החסידות, מאותו היום החלה הצמיחה הפיננסית  האדירה של חסידות שמרל.

ספינת החלל  הטיש המעופף החלה צוללת בחלל מתחמקת מאש ספינות החומריים, בו בזמן אש חיפוי החלה נוטפת מישיבות החלל בראשות "ישבית החלל  מיר 9000" והספינות השעירות שהפגיזו באש קשקשים , ברקאי יצב את החללית ופתח באש מרק עוף לעבר הספינה החומרית המופתעת, הספינה נפגעה קשות ושותקה כליל.

אך השמחה הייתה קצרה שכן הספינות השעירות נפגעו קשות ממספר נרגילות, ולא יכלו לתפקד יותר, מטח נוסף של נרגילות שיתק אף הוא את מרבית צי ההגנה לכדור הארץ, המטחים היו כבדים במיוחד ספינת החלל "LO-מאמין" הגדילה לעשות בעודה מפגיזה בכמויות מסחריות.

 

*****

 

כדורים לבנים לא הפסיקו להתעופף , אפי פעלה במהירות עצומה, הודפת מאות כדורים בסיבוביות מחבט הטניס שלה, היא פנתה אל הרב מיזונטרופביץ'.

"הם רבים מדי אין לי מושג איך נעצור אותם עוד זמן רב" , הרב מיזונטרופביץ' נראה מקפץ מתכופף וזז במהירות על מנת לחמוק ולחבוט בכדורים הלבנים שהתעופפו לכיוונו, תוכנות רבות נפגעו או שותקו , במבט מן הצד ניתן היה לחשוב כי הרב מיזונטרופביץ' פורץ בריקוד חסידי מסעיר. תוך כדי ריקוד שם לב הרב לבנין ממוחשב קרוב, היה רשום שם "מערכת קשר ותצוגה" .

"הי אפי, יש לי רעיון אי אכנס למערכת הקשר את רק צריכה לעמוד בפתח ולמנוע מהאנטי וירוסים להיכנס לתוך הבניין"

"מה תעשה במערכת הקשר?, טוב נו אני לא רואה מוצא אחר, בוא נרוץ"

אפי והרב מיזונטרופביץ' חומקים מהכדורים הרצים תוך כדי הדיפתם,הרב מיזונטרופביץ' קפץ לתוך הבניין.

מפקד ספינת החלל "LO-מאמין" הלוא הוא אדגו, נדהם לגלות את דמותו של הרב מיזונטרופביץ' ניצבת מולו.

"שלום לך מפקד ספינת החלל "LO-מאמין" אני הרב מיזונטרופביץ' ,כבר הרבה זמן שרציתי לדבר איתך" חייך הרב.

-"לדבר איתי ? על מה רצית לדבר איתי?" תמה אדגו.

-"רציתי לדבר איתך  על היהדות שלך!..."

 

*****

הזמן עבר הקרב התעצם ולבסוף נחלש, הייתה הפוגה קלה בין הצדדים, רק "ישיבת החלל מיר 9000","הטיש המעופף",ו"מטאטארון" נשארו מתפקדות החלליות נעמדו בשורה אחת, אל מולם התייצבו מאות ספינות חומריים.

אני חייב להודות הבאתם קרב משעשע ביותר, לרגע חששתי, ובאמת לישיבת החלל יש טשולנט נפלא, אבל זהו!!! "האומן 19" חזרה לתפקוד מלא, עד כאן! אתם לא מסוגלים להתמודד איתנו עם 3 ספינות עלובות, חוץ מזה, אני כבר רוצה לתת נאום ניצחון הולם, קחו שנייה ותחשבו על זה, בנתיים,רות סוף , סליחה , אפיקורסוס סוף " בזמן ההמתנה ניתן היה לראות תמונות ישנות של הקיסר אפיקורסוס בעודו משתתף בריקודי עם סוערים .

הרב גדולסבבוסקי , דהיינו ראש "ישיבת החלל מיר 9000" נראה מעט קודר בקשר, הנורה שעל מצחו הקרינה אור מודאג וקודר, גם זבולגן השרת נראה בהחלט לא מאושר בהגדרה, בעוד המסך מתפצל לו מציג את זובלגון ואת הרב גדולסבבוסקי.

הרב גדולסבבוסקי נשמע בקול מלא צער:

"ברקאי , אני יודע שממש ממש ניסינו ועשינו הרבה השתדלות, אבל אני חושב שאולי כדאי שנודיע לתושבי כדור הארץ על הכניעה לחומריים!"

ברקאי הרכין מבטו, הוא שאל את עצמו האם באמת כך זה יסתיים?

 

    

 

 

 

 

 

וכדברי הרבי משמרל:

" אמנם יש הרבה דגים בים, אבל אני לא יודע לשחות"

(המשך יבוא)

 

 

לפרק הבא לחצו כאן

לפרק הקודם לחצו כאןהומור

© כל הזכויות ליצירה שמורות לחסידות_שמרל
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
כ´ כסליו ה´תשס"ו  
אהבתי / אורח/ת בביכורים
ממש מעולה! כל הכבוד על הדמיון!
כ´ כסליו ה´תשס"ו  
בס"ד

אין מה לומר, הדמיון שלך פועל בכלל לא רע!!!!והתקציר היה חשוב ויעיל......

מחכה להמשך..........
כ"א כסליו ה´תשס"ו  
פשוט קורע. הזוי לחלוטין ויפה. הקטע החזק ביותר לענ"ד הוא נישואי הרב משמרל.נהניתי.
כ"ב כסליו ה´תשס"ו  
כרגיל - 5! כתיבה מעולה, מצחיקה וכו'...
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד