התגובות האחרונות שהגבתי
 
 
 
י"ג סיון ה´תש"פ
תודה
ב´ סיון ה´תש"פ
דבר ראשון, תודה
היער הנסתר חייבת להגיד שלא הבנתי את הכותרת של התגובה אבל חוץ מזה זו אחת התגובות שהכי שימח אותי לקרוא, כי כיף לדעת שמעריכים גם קצת אחרת.
וצפור, משיר לשיר אני מוחמאת ונפעמת יותר מהתגובות שלך, מדהים אותי לראות כל פעם תגובה כזו מלאה, אכפתית ומפורטת, ואני מעריכה אותך על זה מאוד. אני שמחה שהצלחתי לגעת ושהצלחת להרגיש את הכוונה שלי,תודה.
כ"ב אייר ה´תש"פ
שירת טל / בתגובה לFake news
תודה רבה, משמח שקלעתי לדעתך.
ט"ז אייר ה´תש"פ
מסכימה עם צפור בעניין הבתים השונים, גם אותי הראשון תפס ממש והדהים וקראתי פעמיים. אחר כך כשקראתי את שני הבתים האחרים הם נראו לי כמעט ברורים מאליהם בזכות הניסוח מעורר המחשבה שלך. בסוף כשקראתי שוב הכל הסתדר לי במקום והבנתי שזה לא יהיה שלם בלי כל זה, מדהים תודה!
ט´ אייר ה´תש"פ
זה כאילו שהמילה הזו החזיקה אותי מהשנייה הראשונה (בכל זאת, היא מופיעה ראשונה) ותפסה בי איזה משהו שהסיט לי את השיר לכיוון מסויים, ואני לא יודעת איך התכוונת לזה, אבל זה היה נפלא.
זאת אומרת, בועט וחי וקצת מכאיב, אבל נפלא.

עוד משהו שתפס אותי ממש היה ה
מַשֶּׁהוּ מֵת וּמַשֶּׁהוּ נוֹלָד
וְנִבְרָא.
המילים עצמן פשוטות ויפות ונותנות תחושה שקצת קשה לי להסביר (מרגשת? מדגדגת? מעקצצת בקצוות?) אבל בכל מקרה את טווית את השורות של השיר הזה בגאונות פשוטה.
ט´ אייר ה´תש"פ
אני לא יודעת להגיב ככה יפה אז אני רק אגיד תודה עליו, הוא מדהים. גרם לי לחשוב ולהרגיש הרבה..
ח´ אייר ה´תש"פ
ואני חושבת שבחנתי אותו אולי חמש דקות. קסם.
רק אחר כך בכלל ירדתי לקטע הזה, קראתי כל שורה בנפרד, ואז עוד פעם. ועוד.
ואז מהתחלה את כל הקטע, ושוב.

היו כמה פעמים שהתלבטתי מה אני חושבת על מילים מסוימות שנשמעו לי טיפה קטועות בתוך השטף הזה, בסוף החלטתי שאני אוהבת את כולן.
תודה!
ב´ אייר ה´תש"פ
את כבר יודעת כמה אני אוהבת ובכל זאת זה ממלא את הלב שלי בכל פעם מחדש
כ´ ניסן ה´תש"פ
ללא נושא / בתגובה לFake news
שונה קצת תודות ליודל'ה וסוס מפלסטיק.
וצפור, ואו. שימחת ממש ובאמת מחמם את הלב לקרוא תגובות כאלה. לפי התגובה שלך הצלחת להבין בדיוק את מה שכיוונתי אליו אז גם משמח מאוד. תודה!
י"ט ניסן ה´תש"פ
ללא נושא / בתגובה לFake news
אני בעד לנקד אותו פשוט עוד לא יצא לי אז עוד לא ערכתי, ואני אשמח ממש כי גם לי משהו קצת לא ברור ואני אשמח לשים עליו את האצבע
י"ד ניסן ה´תש"פ
אז חזרתי רגע לכל מיני קטעים שאהובים עליי במיוחד,ואיך אפשר שלא. המשחק עם המילים פה גאוני ואיכשהו בדרך ממש אירונית גורם לי להתגעגע לכל כך הרבה דברים (אלייך קודם כל ואז גם לכל מיני דברים שנבנו על הטקסט הזה)
אני באמת יכולה לקרוא אותו בלופים רציניים, את מדהימה.
ו´ ניסן ה´תש"פ
לקח לי רגע, וזה מדהים. זה מתאר כל כך טוב ובפשטות רגשות שהם באמת קשים. תודה על זה
ג´ ניסן ה´תש"פ
ללא נושא / בתגובה לרוחות
תודה לכן❤️
ג´ ניסן ה´תש"פ
איכשהו עם הכותרת ציפיתי למשהו אחר, ונורא הפתיע אותי הרוך הזה. יש ספר אחד שאני אוהבת( אלגנטיות של קיפוד) ויש בו הרבה שירי הייקו מדהימים, לא הייתי מתפלאת למצוא אותו שם, הוא עדין וגאוני והיה לי ממש כיף למצוא אותו כאן.
א´ ניסן ה´תש"פ
תודה! / בתגובה לרוחות
אבל זה בטח בעיקר בזכות העזרה של סוס מפלסטיק ויורשת העצרת( ועוד כמה שלא פה.. )
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד