התגובות האחרונות שהגבתי
 
 
 
ו´ טבת ה´תשע"ט
ואגב / בתגובה לבך יחסו
אני ממלמלת נון-סטופ תפילת הדרך. למרות שאומרים רק פעם ביום, זה חוקים אחרים שם..
ו´ טבת ה´תשע"ט
וזה אחלה, האמת שגם אני ממש חשבתי עליו (ועל האחרים שלך שבנושא) השבוע ובמיוחד אתמול, כמעט בכל הטרמפיאדות החשוכות והקפואות על 60 (אבל היה שמח, בכל צומת היו אנשים, נשים וילדים עם שלטים שפשוט היו ושרו. והציר היה ריק מתנועה ערבית, כלומר ריק נקודה).
א´ טבת ה´תשע"ט
עם הבלנדסטון שנספגו מים עד כדי שהיו צריכות יומיים ייבוש, ובכל צעד (של גשם, את יודעת. הראש תקוע במדרכה, עסוק בלחשב את הצעד הבא) חשבתי בכמעט כפייתיות: גם לבלנדסטון נכנסים מים מהצד, גם לבלנדסטון נכנסים מים
מהצד
א´ טבת ה´תשע"ט
וואו / בתגובה ליושב בשער
תודה.
כ"ז כסליו ה´תשע"ט
טוב, אמרתי לך כבר, אני אוהבת את זה. את השטף, החרוזים מדי פעם שלא באים בצורה מובנה, מסודרת וצפויה מראש. היה רגע אחד שמשהו הרגיש לי בו תקוע- בבית השני, "לראות בערך איפה יש מוקש", קצת ירידה במשלב הלשוני שתוקעת את הרצף לשניה. אבל אולי סתם תחושה שלי.

בילי, זה נורא מעניין מה שאתה אומר. הייתי רוצה להתנסות בסדנה כזו שההנחיה תהיה הגבלות של חריזה, משקל ואולי גם תוכן, ולנסות לכתוב ככה. הנטיה הטבעית שלי היא להתנגד לאסתטיקה מהסוג המסודר מדי, שורות קצרצרות, חריזה מובנית וקו לוגי ברור מאוד. אבל אמרת שזה דווקא כופה תפניות ואני תוהה איך לעשות את זה, מסקרן
י"ט כסליו ה´תשע"ט
זה שובה. תודה.
ומתחשק לי עכשיו זקן
ז´ כסליו ה´תשע"ט
אין לי ככ מה לחדש, רק שנהנתי מאוד. השפה, הזרימה הזאת. זה פלא בעיני, לכתוב פרוזה טובה. להצליח להעביר מחשבות שהן מטבען נזילות ומעורפלות במילים ומשפטים ברורים. אתה עושה את זה מעולה.
בקשר לעלילה עצמה, רותקתי, מעניין שאתה מצליח להיכנס ככ טוב לדמות של בת. רצף המחשבות שלה והאירועים היה מעניין, אבל תכלס לא משנה על מה בדיוק היית כותב, בכל מקרה כיף לקרוא.
תודה!
כ"ז חשון ה´תשע"ט
כבר כמה זמן אני תוהה לגבי עניין הסגנון והטעם בכתיבה (בעיקר שירה). נגיד השיר הזה, רואים בבירור איזה כיוון מתהווה בכתיבה שלך, את הסגנון. בקטע טוב לגמרי כי אני נורא אוהבת אותו. מצד שני זה מרגיש קצת כאילו אנחנו הולכים (אני מדברת גם והרבה עלי) באיזו דרך מסויימת מאוד- ניקוד, פסיחות, שפה. הולכים ומשתכללים, מדייקים את הנגיעה העדינה דרך מילים, את המעברים בין הרגשות והניסוחים, אבל הופכים למשהו קצת מכני. פס ייצור? מווה שזה לא בוטה מדי. לפעמים משהו בי תוהה איפה הטאצ' האישי של המשורר, מחפש תמיד איזה חידוש שיתפוס את העין או השכל או הלב.
יכול מאוד להיות שזו תחושה סובייקטיבית לגמרי, לקרוא את זה עכשיו נשמע לי קצת מטופש להתעמק ככ. חושבת לעצמי, קראת? אהבת? ננגעת? מעולה! אז מה אם יש עוד שירים שכתובים דומה, זה לא משנה לחוויה הספציפית שלך מהשיר הזה ולא גורע ממנו כלום. אבל בכל זאת, מחשבות..
כ"ז חשון ה´תשע"ט
כבר אי אפשר שלא להגיב.
לא בא לי לפרט ולהסביר ולדייק בתיאור של מה שקורה כאן, אבל רק לומר שהשתפרת מאוד מאוד (למרות שמי אני שאמדוד השתפרויות בכלל, יודעת שזה ישמח אותך אז אומרת). כיף ומעניין להיות עדה לתהליך הזה מהצד, וכמובן לקרוא את השירים.
תודה!
כ"ו חשון ה´תשע"ט
שיר מקסים ממש. לגמרי הרגעים השלווים של שבת יורדת, בגדים יפים ושיער רטוב
וסתם כי שמתי לב וזה מסקרן, כתבת על השיער ורק אחרי כמה שורות זרקת את המטפחת. לא יודעת אם זו היתה הכוונה אבל זה קצת ממתיק סוד, מספר את הסיפור מזווית אחרת (במקום לתאר בשטחיות מה רואים- אישה עם מטפחת). בקטע טוב, כן? כיף להמתיק סודות

תודה בקיצור
כ"ו חשון ה´תשע"ט
תודה!
אין באמת צורך לקרוא את מצרפי המקרים כדי להבין, זה בעיקר תיוג אסוציאטיבי.
כ"ו חשון ה´תשע"ט
כן! בדיוק לשם מכוון. איזה כיף שהבנת
י"ג חשון ה´תשע"ט
(ארל גריי. קמומיל. צרבת)
זה ככ טוב ששכחתי לרגע שאני אוהבת תה
ז´ חשון ה´תשע"ט
וואי, תודה.

(וכמו תמיד, החלוקה לבתים לא עברה. יותר אוהבת עם האנטרים)
ז´ חשון ה´תשע"ט
איזה יפה זה.
גם בצורה וגם בתוכן. מילים יפות והרבה רמיזות-קטועות ודיוק, וקצת כמו שתות העץ אמר, אני אוהבת מאוד את השיח הכנה והפשוט עם אלוהים.
תודה
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד