התגובות האחרונות שהגבתי
 
 
 
כ"ב חשון ה´תשע"ג
ללא נושא / בתגובה לממש
אין לי הרבה מילים, אבל אני כן מרגיש הזדהות, אז רק שלוש- אמונה. נחישות. התמדה.
כ"ב חשון ה´תשע"ג
האם אסור לנו להצטער על דברים שעשינו? האם השאלה היא לא מה עשית עם הצער?, לאן ניתבת אותו?, האם הוא לימד אותך קבלה לעתיד? או רק הכניס אותך לפלונטר שלא תדע איך לצאת ממנו? מהי ההתמודדות?
(נשאל מהלב.. סליחה על ההתקפה.)
כ"א חשון ה´תשע"ג
תודה לך! :) באמת מחשבות של חדשים התנקזו לקטע הזה, וגם עכשיו הן לא עוזבות אותי, והתובנות רק מתבהרות, מתחדדות ומתרבות עם הזמן. אם זה באמת מעניין אותך, אני ממליץ לקרוא את 'על הרוחני באמנות' של ואסילי קאנדינסקי. הוא קצת יותר מרחיב ;)
י"ט חשון ה´תשע"ג
קודם כל אני חייב להגיד שאני ממש אוהב את הכתיבה שלך. באמת. דבר שני, יש לי תחושה שאם תקראי את מלכים ג', את קצת תופתעי.
ואם זה ככה, אז כנראה שזה לא כזה עלבון. כי אחרי הכל גם את הגעת למסקנות לא רחוקות..
וסתם ככה- גם אם יוכי ברנדס רעיונית לא הכי מושלמת, היא כותבת מאוד מעניין. מומלץ לקרוא כסתם ספר טוב.
י"ט חשון ה´תשע"ג
זה טוב להקשיב לעצמך. זו גם תחילת הדרך לבירור עצמי. של מה אני רוצה. מה אני מרגיש.
וזה חשוב לשאול את זה. וזה חשוב לדעת את עצמי. כי אם לא אדע מה-אני-עצמי, לא אדע מי אני בשביל אחרים. והבלבול מבלבל, וגורם לחשוב ש- אני-בשביל-אחרים-כי-אחרים-רוצים-אז-אני-לא-אני-באמת-מתוך-עצמי-רק-מן-החוץ לחוץ-בלי-שום-יציבות-פנימית/מקרינה.
אבל בקללי (בצד הקליל שבענין..) למה לא לעשות טוב לאחרים כי הם רוצים? הרי לא מדובר בי, מדובר באדם מולי, ועל כמה אני יכול לעשות אותו יותר מאושר.. כך שאם אני לא שוכח את עצמי, זה עושה רק טוב להיות טוב! מעניין..
שנזכה להאמין בעצמינו ובאדם באשר הוא..
ותודה לך על הקפצת הנקודה למחשבה!
יש דברים שתמיד טוב לחשוב עליהם..
י"ג תשרי ה´תשע"ג
(סליחה שאני עובר לגוף שלישי..)
דווקא חשבתי שבסוף הוא כבר לא יחכה כ"כ למשיח ואולי אפילו יעדיף שלא יגיע כלל, כי גם ככה לא רע לנו בכלל, ולא חסר לנו כלום במציאות..
"אֲנִי לֹא יוֹדֵעַ לָמָּה.
אֲנָשִׁים מַעֲדִיפִים דַּעְתָּם לְהָסִיחַ,"
שיקרא את כל הקטע ויבין.
היה יפה אם בעקבות המחשבות הוא היה מגיע לציפייה אחרת, יותר עמוקה, יותר מבינה, שפתאום אחרי התבוננות במציאות יבין שאנחנו ממש חייבים את המשיח, ושאולי אנחנו לא כ"כ מוכנים לקראתו, ויחכה לו באמת, לא רק כי הוא שמע/קרא/אמרו לו שזה טוב לנו, ופתאום גם השאלה 'למה?' כבר לא תיראה טפשית כ"כ.. (אולי גם הקוצר רוח יהפוך להתרגשות)
נקודה למחשבה.
באמת אהבתי.
סחתיין.
י"ג תשרי ה´תשע"ג
י"א תשרי ה´תשע"ג
נכון. תודה רבה :)
כ"ט אלול ה´תשע"ב
ההבעה של האם גרמה לי לרצות להיות במקום הילד. אהבה, דאגה, רצון לגונן על הילד מהעולם הרע הזה, להגן על הנשמה האלוהית שלא תתלכלך מגשמיות.
תודה.
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד