התגובות האחרונות שהגבתי
 
 
 
כ"ה אב ה´תשע"ג
טוב, אז הסגנון שלי מאד שונה באופן כללי, השיר מזכיר את עידן רייכל.. במעבר בין הפזמון לבית שני היה משהו צורם באחד המעברים ההרמוניים, סתם כזה..על הטקסט כמובן אין מה לדבר.. מדהים.. הכניסה של הקחון והקולות מטורפת.. מוכשר הבסוניסט הזה.. הקטעים המלודיים מכניסים חזק פנימה.. קצת מתוק לי מידי, אבל לא מפספס.. אם יש משהו שהייתי משנה בדחיפות זה את הליווי של הפסנתר ביד שמאל, עמוס מידי וחזק מידי, הקצב מתפספס בגלל המלאותשל האקורדים.. הייתי הולך על ליווי עדיין יותר בהתחלה, ואז אולי נכנס עם אקורדים בשתי ידיים..

עדיין ולמרות הכל, מדהים!
כ"ג אב ה´תשע"ג
אוי חברים...מתגעגע..
כ"ח אדר ה´תשע"ג
אחי.. / בתגובה לסתיו
אתה חייב להחליט על אופי.. אם זה חופשי שיהיה חופשי.. אם יש קצב.. איפה הוא? המלודיה נוגה בהחלט מתקה שכזו.. אבל הקצב .. תדע איפה אתה... אולי תכתוב את זה בתווים.. הכל כולל הליווי.. זה מתחדד כשאתה עובד למהיר.. שוב.. המנגינה חמודה מאד..
כ"ח אדר ה´תשע"ג
אוליב- לענ"ד רק אני.. לגבי הפוטנציאל... צודקת לחלוטין..יש רעיון לשפץ.. העיבוד הוכן בצורה הקלה ביותר בשל..ממ.. לא נעים להגיד על שיר כזה.. לחץ זמן.. עצוב אבל אמיתי.. אנחנו בוגרי כינור דוד.. ורצינו לנגן את זה בקונצרט השנתי שלהם.. לכן היינו צריכים להיות מוכנים בזמן..
דוד- המילים והרווחים וורד.. חוץ מהם הגלישות וכו'.. קיבלתי..
אמור בהחלט להיות קשה לשמיע.. התלבטנו עד כמה מותח לעשות את אקורד הסיום עד כמה אנשים יהיו מסוגלים..
וסתם שתדע... הם לא.. יש מלא בעיות אינטונציה וכו'..

הבעיה היא לא לשלם לשעת אולפן!! לאסוף את כולם לחזרות כדי שזה יהיה שווה שעת אולפן זה קשה... פרסמתי כדי שיראו את הקונספט.. אולי אחרי הקונצרט תיהיה הקלטה יותר טובה ונשים..

תודה לשניכם..
כ"ח אדר ה´תשע"ג
וואו.. / בתגובה למחר
וואו... וכל מילה נוספת מיותרת..

מזכיר מאד את דון חואן, ועוד יותר בגירסא של קאמי במיתוס של סיזפוס, "הדוז'ואנים" יש אמת?
כ"ד אדר ה´תשע"ג
באי דיוקים בשירה שלך יש גוון של שבר.. אהבה אמיתי.. הצרידות משהו בין אהוד בנאי ארז לב ארי וברי סחרוף.. נפלא.. כאילו אפשר להעיר שהשירה לא מדויקת.. אבל שום סיבה לעשות את זה.. זה עושה את השיר.. סולו נפלא.. שאפו..
כ"ד אדר ה´תשע"ג
הבעיה בצד המוזיקלי של ביכורים הוא כמובן יכולת הביצוע והיה והייתי כותב סימפוניה או אפילו טריו לפסנתר צ'לו וכינור, היכולת שלי להקליט את זה באיכות גבוהה תשאף לאפס הן מבחינת משאבים והן מבחינת מקצועיות הנגנים, על כן כיף לשמוע הקלטות מקצועיות, שכמובן זוכות במהירות להמלצת העורכים ובצדק..
לצד הטכני- ישנם זיופים בעיקר בקולות השנים, ניתן לתקן בקלות דבר עם הממקסס שלך.. ובכלל להקליט שוב..
לגבי התוכן- אני חייב להודות שקטונתי, ועדיין, לא הצלחת לתפוס אותי.. השיר יפהפה, הברכה יפהפיה, יחד לא עבד לגבי.. אבל זה כל כך אישי.. סה"כ עבודה יפה מאד.. ובשפת הביינשים, שכוייח..
כ"ג אדר ה´תשע"ג
מהטובים ביותר...ביותר..
כ"ג אדר ה´תשע"ג
הרשתי לעצמי... בכיתתו של היוצר היה בחור רוקיסט שהיו צוחקים על הדיכאוניות של שיריו.. ובהכתרה חיקו אותו כאילו הוא שר שיר ששמו "הכל שחור" השיר הזה נוצר כתגובה.. אך קופרשמדיט..!
כ"ג אדר ה´תשע"ג
קופרשמידט זה אתה!...
כ"א אדר ה´תשע"ג
כמה כנות.. / בתגובה ל(ללא)
כמה אומץ..כמה תודות אני חב לך...

הייתי רוצה לברך תיהי חזקה.. אבל אני לא מסוגל.. זה יהיה סתם שקר...
כ"א אדר ה´תשע"ג
קצב!... כשכותבים קצבים שיחסית מסובכים הווי אומר סינקופות וכו' במנגינה ומלווים ביד השנייה צריך לעבוד על הסינכרון בין הידיים שלא יצא הפסקות כאלה של פישולים.. דבר שני הליווי חייב להבנות... הייתי מחיל עם אקורדים ארוכים ואז עובד ליווי מתוח כזה של פירוקים... בשש-עשריות.. אחרת אין שום תחושה שנבנה כאן משהו..אלא סתם מנגינה.. שוב יש פה קונספט יפה... ניתן להוציא ממנו... הסיום מאכזב אחי.. קצת מזלזל.. יכולת לשייף אותו ולעשות אותו ללא פישולים קטנים כאלה בפירוק אקרוד למעלה..אתה יודע למה אני מתכוון..... שומעים שיש עליך!... תמשיך ליצור ולהוציא! סחטיין..
כ"א אדר ה´תשע"ג
יכול להיות שזה מזכיר קצת פסקול של סרטי פנטזיה.. ההוביט שר הטבעות לב אמיץ ועוד..
כ"א אדר ה´תשע"ג
דרושה הרבה עבודה על קטע כזה.. אני יכול לקלוט את הקונספט.. בעיני לקחת תפקיד שהיה שייך לגיטרה.. ובפסנתר נשמע רע.. הנמוכים בולטים.. מה גם שאני לא חשתי מלחמה כלל..הרגשתי גרוביות כיפית.. לא מותחת כזאת..לדעתי היית צריך להכביד את זה בשביל ליצור אווירת מלחמה... בכל אופן.. נסה לערוך קטעים בקיובייס לפני העלאה.. ככה תוכל להוריד באס ולהעלות גבוהים.. נסה לנגן עם אנשים שהפסנתר לא יצתרך למלא כמה תפקידים.. רעיון נחמד.. פתח אותו..
כ"א אדר ה´תשע"ג
הכוונה הייתה -עצום בעיני
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד