"אם כך,תשפוט את עצמך!" אמר המלך."זהו השיפוט הקשה מכל.הרבה יותר קשה לדון את עצמך מאשר לדון אחרים.אם תצליח בכך,אזי באמת ובתמים איש חכם אתה"(הנסיך הקטן)
*
"התעודד בני, אתה חיל קטן בצבא העצום והרב הזה. כלי הנשק שלך הם הספרים, הכיתה היא הגדוד שלך, שדה הקרב הוא כל הארץ, והניצחון של כולנו הוא התרבות והקדמה.
במלחמה הזו, אנריקו בני, אל תהיה חיל פחדן."
(הלב)
*
צוריאל

אילת
אום רשרש, אותך בעוז כבשנו
י"ד שבט ה´תשע"א

גלות
והוא זוכר את הכל ולעולם אינו שוכח
לפה עוד נחזור, לעצמו הוא מבטיח
ו´ ניסן ה´תש"ע

הנסיך הקטן
והלב משתוקק, צעקה משלח,
להבין ממה הוא נסוג ובורח,
ולמה רק כאן, במדבר היבש,
את נשמת האדם מבקש.
ו´ ניסן ה´תש"ע

פיכה דאומה -סרגה חנלתמית
כיפהל´ה ענתה: "לא סבתא, זה הנכדה שלך, כיפה אדומה, באתי לקיים מצוות ביקור חולים כמו שה´ ביקר את אברהם - רק שאני לא ה´ ואת לא אברהם, מקסימום שרה.
ה´ ניסן ה´תש"ע

רובוט - פרשת יתרו/סיפור פ"שוט
ג´ייסון היה המום. זאת לו הפעם הראשונה שרובוט שואל אותו שאלה שכזאת. "מה השאלה, אתה יציר כפיהם של בני האדם. אנחנו המצאנו את הרובוט".
י"ז שבט ה´תש"ע

תודה - פרשת בשלח/סיפור פ"שוט
הוא לא האמין שהיום הזה יגיע.
ט´ שבט ה´תש"ע

העץ הנדיב
וזעקתו האילמת הדהדה ברחבי תבל, מציפה את נשמות כל האנשים, ומשחררת את כל הכאבים והצרות, ושואלת את כל השאלות, ועונה את כל התשובות, ומבינה את כל ההבנות
י"ד טבת ה´תש"ע

סיפור פ"שוט - הבכור
המפעל הצליח מאוד, וכך גם יחסיו עם עובדיו, עד אשר נתקלו במודעה ששנתה יחסם כלפיו.
י"א טבת ה´תש"ע

יומן
בכלל לא רציתי לעשות את זה. ידעתי שזאת תהיה טעות, ידעתי שיש דברים שאין דרך חזרה מהם,וידעתי שארצה לחזור. ובכל זאת עשיתי, אולי בגלל הלילה, אולי בגלל הבוקר, אולי בגלל שאמא התקשרה אלי והייתה עצבנית. כמעט כמו שאני הייתי.
ז´ חשון ה´תש"ע

חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד