בנושא
בכרם
חדשות
 
משחק ילדים / hhm
בביכורים מאז ט"ז תמוז ה´תש"פ

"קאט, קאט!" קרא וילי ומחא כף אל כף. "הייתם מעולים היום, כל הכבוד על האינטונציה, לי. השעה כבר שש וחצי, כדאי שנתפזר; קייטי, בואי איתי למשרד, הארגז אמור להגיע כל רגע..."

שרלוט תמיד אהבה לראות איך הסט מתפרק ברגע שוילי משחרר אותם. תוך עשר דקות קופלה התפאורה, התלבושות הונחו בצד והחדר חזר להיות רק ארבע קירות לבנים והמון אנשים שמתרוצצים לכאן ולכאן. אף אחד לא היה יכול לנחש שרבע שעה קודם לכן נלחמו במרכז החדר שני אבירים צעירים בשריונות מימי הביניים, ונערה אחת נפלה על גופת המת בבכי...

"שרלוט?" יד רכה נגעה בכתפה.

"שרלוט, את באה?"

שרלוט התנערה. "כן, כן, כמובן." היא השפילה את מבטה אל גופה, ונזכרה שהיא עוד לובשת את השמלה האדומה הענקית שהייתה התלבושת שלה בסצנת הקרב. האיפור התחיל לעקצץ על פניה.

"שרלוט..." הייתה זו מאי, השחקנית שהציגה את אחותה הגדולה, הנסיכה רוזמרי. "שרלוט, את... את באמת בכית."

"כן, זה התפקיד שלי," קימטה שרלוט את מצחה בזמן שהשתחלה מתוך השמלה אל מכנסי הג'ינס הפשוטים שלה. "קארל הורג את הנסיך סטפן, ואז אני בוכה על הגופה שלו- ואז מירנדה, כלומר, המלכה, באה ולוקחת אותי-"

"לא, לא," התעקשה מאי, "אני גם קראתי את הטקסט. את בכית באמת. זה לא היה משחק. למה את בוכה?"

שרלוט הביטה בה בעיון.

מאי הייתה בת תשע עשרה, והיו לה פנים חיוורים ועגולים ושיער חום רך. גם בלי התלבושת המפוארת והנזר, היא הייתה קצת נסיכה, אצילית וחכמה והכל. אבל בכל זאת, היא רק ילדה בת תשע עשרה, שנשכרה לשחק בסרט...

"כן, אני שחקנית. אני אמורה לבכות באמת. לא סתם ליהקו אותי לתפקיד הזה, את יודעת." היא קטעה אותה. "ובכלל, עוד רגע וילי נועל, ואת יודעת שמירנדה ממש כועסת אם אני לא מחזירה את הפנינים לכספת, אז תסלחי לי-" היא ניסתה לעקוף את מאי, השיחה הזו התחילה להיות נוקבת מדי בשבילה.

מאי חסמה אותה בידה. פתאום היא נראתה כמו בסצנה ההיא, כשהרוזן מווילס בא לשאת אותה לאישה והיא מכריזה על אהבתה לגווידו. היה לה את אותו מבט עז בעיניים. היא שחקנית טובה, הודתה שרלוט בינה לבין עצמה.

"לא, שרלוט. אני חושבת שזה לא היה משחק. החיים שלך הם ההצגה."אמת הצגה זיוף משחק

© כל הזכויות ליצירה שמורות לhhm
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד