בנושא
בכרם
חדשות
 
בסוף אחרי שכל זה ייגמר / ########
בביכורים מאז כ"ה כסליו ה´תשע"ז

בסוף אחרי שכל זה ייגמר, וכבר לא יהיה משנה מה חושבים עלי, ולא יהיו יותר קליפות שמכסות את הלב מה ארגיש?

ארגיש צער, כאב, החמצה, מין צעקה גדולה של פספוס על כל מה שלא הספקתי, על כל הפעמים שוויתרתי, שאמרתי מחר או אולי כשאגדל, שחשבתי שלא אוכל ואפילו לא ניסיתי, ושפשוט לא העזתי להיות אני!

ושם למעלה לא יהיה איך להתחבא, לא יהיו פלאפון, חברות, אוכל ואפילו לא איזה ספר שאפשר ללמוד או סתם לקרוא כדי לברוח מהכאב הזה, מהצער הזה שיקרע את הכול וכן גם לא יהיה אפשר לשנות - וזה יהיה גיהינום.

אבל גם ארגיש שמחה גדולה, ענקית כמו שלא הרגשתי מעולם, שאולי טיפה בים ממנה אנו זוכים להרגיש בשעותינו היפות ביותר, ושם אבין כמה גדולה היא המצווה הקטנה שעשיתי, כמה יפה היא ההתגברות שהתגברתי, שהעזתי, שעשיתי את הנכון גם כשהיה קשה, אבל גם כשהיה קל, ושזכיתי לעשות את תפקידי בעולם,

ושם למעלה לא יהיו אנשים שיזלזלו, לא יהיו מחיצות ובעיקר לא יהיה היצר הרע הזה שמונע ממנו לראות את הטוב שלנו ולשמוח בו, ואז נרגיש שמחה ענקית, קרבה אין סופית, וזה יהיה גן עדן.

גן עדן וגיהינום הם שם למעלה, אבל אנחנו יכולים וצריכים להוריד אותם לכאן למטה, וכשנצליח בעזרת ה' יתברך אז פתאום נרגיש שמחה אמיתית וגם העצב פתאום יהיה אמיתי, וזה יהיה ממש "מעין עולם הבא".

ושנרגיש מעין עולם הבא אז הנשמה שלנו תרצה להיות טובה יותר, כי שמרגישים מתגעגעים ואין דבר חזק יותר מגעגוע.געגוע עולם הבא

© כל הזכויות ליצירה שמורות ל########
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד