בנושא
בכרם
חדשות
 
פוסטמן / חגי נוימן
בביכורים מאז י"ג אב ה´תשס"ט

תודה לרב אמנון דוקוב מעתניאל שבעקבות שיעור שלו הקומיקס נוצר (שלא יהיו בלבולים - הייתי שם רק בביקור), ותודה ש-corel שחררו את התוכנה שלהם  painter 11 לנסיון חינם לשלושים יום.

(ומי שהתלבט, על הספר הקטן בפינת הברסלבר כתוב "מקימי", על הדיסק שם כתוב "נקודה טובה", ועל החולצה של צורי בפינת המטריקס כתוב "צוות מורפיאוס") הרהורים י"ש ספק פוסטמודרניזם

© כל הזכויות ליצירה שמורות לחגי נוימן
חתום מנוי על היוצר       עשה /בטל מנוי
שלח לחבר   הדפס יצירה   שמור
הוסף לרשימת היצירות שאהבתי


שלח מסר ליוצר דרג יצירה הוספת תגובה
 
 
י"ג אב ה´תשס"ט  
אין על הקומיקסים שלך..
אהבתי מאד ועשה לי את היום!
י"ג אב ה´תשס"ט  
הרסת לי את הדמות!!!
שלא לדבר על זה שהוא ראה את מטריקס...
י"ג אב ה´תשס"ט  
הצבעים ממש מיוחדים, ממש.

אהבתי את זה שהזקן של הדמות הראשונה נראה כמו מדוזה.

י"ג אב ה´תשס"ט  
המבנה של הקומיקס טוב, וגם הצביעה מאירת עיניים.
י"ג אב ה´תשס"ט  
אני כל כך אוהבת ציורים כאלה שאפשר להסתכל עליהם בלי סוף ואף פעם לא נמאס...
י"ג אב ה´תשס"ט  
אבל הפאנץ' היה טוב, כן הצלחתי להבין את האמירה :)
הערות טכניות:
הגידו לא לכתב היד! # אם כבר אתה משתמש במחשב, סדר שכל הפונטים יהיו ממוחשבים.# כולל הכותרת. אלא אם כן יש לך איזה כותרת ממש שווה, תלת ממדית וכו.# לעניו"ד, המנורה שיצרת על התקרה, חזקה מדי, אולי היה כדאי להקטין. #הצללית של נעבעך טובה מאד.# שים לב רק ללבן שיש לו בין אצבעות הידיים# המילה בתוך הבועית של הברסלעבר מעוכה, אם אתה רוצה להתפרץ שם, שיבוא לידי ביטוי גם בצורת הבועית. אולי היה כדאי בלי בכלל? # הרקע של בר אילן מתמזג יותר מדי עם הרקע הכללי& אני מבינה שמשפטים זה תחום אפור ומגעיל # אבל הייתי חושבת על צבע כמו תכלת או אולי ירקרק זית# לא ברור לי למה צריך שוב אור מעל צורי ונעבעך. # ולמה יש ערפל סביב הקומיקס בכלל # ועוד הערה, מה שלא ברור, ואתה רואה צורך להסביר, כמו השמות על הספרים, התגית של מטריקס, כנראה לא צריך להיות שם. # לפחות לא בצורה בה הוא מוצג. # קומיקסאי לעולם לא יסביר את היצירה שלו. # או שמבינים, או ש...# שימוש טוב מאד בשילוב של תכנים שונים # ואם כבר קובי אמר, אז הזקן של הרבה מזכיר לי את זה משודדי הקריביים.
י"ג אב ה´תשס"ט  
וכמה הערות:
1. אריאל1:
אני מצטער על הרס הדמות, אבל אני מצטער לבשר שאכן כזה הוא הביני"ש הממוצע. בסוף הוא יוצא מה... מטריקס..... אלאל אם זה לא מטריקס, דבר שקשה להגיע אליו ברוב המקומות.
2. בשמת:
א. ניסיתי ליצור אווירה של ערפל וספק בעזרת הצבע והאור והצל, ולכן הכותרת בכתב יד עדיין, האור על צורי ונעבעכמאן המוצללים, ועוד.
ב. בועית הברסלבר- צודקת. חבל שטרם קניתי עיפרון גראפי.
ג. ולא הסברתי שום דבר - בגלל שהקומיקס מוקטן אי אפשר לקרוא דברים שהיה אפשר אם הקומיקס היה בגודלו המקורי. השלמתי את זה. אני לא חושב שהסברתי משהו.
ד. אבל מה לא הבנת?.... ):
י"ד אב ה´תשס"ט  
כישרון אדיר! ב"ה.
עלה והצלח בהמשך...
י"ד אב ה´תשס"ט  
חגי היקר- אתה פשוט גדול..
אני חולה על הקומיקסים שלך. מעולה!!
וגם אם לא היית כותב שזה בעקבות ביקור בעתניאל -הייתי יכול לנחש (: מה דעתך על ביקור ברמת גן?
מעניין מה יצא לך אחרי שיעור של הר' יהושע שפירא..
תודה! אוהביה
ט"ו אב ה´תשס"ט  
מזדהה עם המסר במאה אחוז,המציאות אכן מכריעה בסופו של דבר,גם את החלומות המרוממים ביותר.הצלחת להעביר לי את התחושה הזאת בקומיקס בצורה חדה,כאילו הרצונות של נעבעך הולכים ומתעלים עד שהם נקטעים בבת אחת ע"י המציאות האפורה(פשוטו כמשמעו בקומיקס) והחבר שמחזיר אותו למציאות.

אהבתי מאוד,ושוב יש בזה הרבה אמת.
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד