התגובות האחרונות שהגבתי
 
 
 
י"ט תשרי ה´תש"פ
י"ט תשרי ה´תש"פ
הרעיון חמוד מאוד, מחייך אותי באהדה. הבחירה לכתוב אותו בחרוזים מתאימה מאוד, בעיניי, ותורמת לאווירה (מה שמאפיין ספרות ילדים- כתיבה על התמודדויות עצובות או טראגיות [לחלק מהאנשים הנמוכים הגובה הוא עניין רגיש מאוד, אבל כמובן שזו הכללה] בדרך שמנגישה את הקושי בצורה יצירתית, נעימה ומשעשעת.)
שתי הארות טכניות - זיגזגת קצת בין המשלבים. חלק מהמילים במשלב גבוה יותר ("להסב"), לעומת רוב השיר שנשאר במשלב של דיבור יומיומי. זה משהו שיכול לקטוע את הקריאה וללהוריד מאיכות היצירה. ובגדול תמיד עדיף להישאר באותו איזור משלבי (המצאתי ביוטי?) של מילים, בעיני. עוד משהו קטן, כל השיר כתוב בחרוזים חוץ משלושת השורות הראשונות. זו לא בעיה, ואין חוקים, אבל זה כן צורם לי קצת. כי השאר זורם יפה מאוד, החרוזים מתחרזים וכמו שכבר כתבתי תורמים הרבה, אז אני תוהה למה לא להקפיד עליהם מההתחלה.

סליחה אם יצא לי תוקפני, מקווה שברור שהכל מעיניים לא מקצועיות ולב פתוח .
סחתיין!
י"ט תשרי ה´תש"פ
טוב, / בתגובה למשל אהוב
אמרו כבר. האזיקונים הם רגע מתוק בשיר הזה, שהוא כולו מתיקות עדינה שמצליחה להישאר חפה מקלישאות. אני אוהבת את הסוגריים, משהו שם מתחבר לי טוב, המצלול מתגלגל במחשבה ולגמרי מציף מחדש ריח גשם.
תודה.

אגב, שימי לב לעבור על הניקוד, שְׁנֵי ולא שֵׁנִי.
י"ב תשרי ה´תש"פ
תודה לך.
אני אוהבת את השפה הזו, ויפה לך להשתמש בה. יש לי קצת בעיה עם ככ הרבה שורות קצרצרות, אבל זו שריטה (ידועה?) שלי, ככה שמוזמנת להתעלם; מתנצלת שאני לא מצליחה להתאפק מלהגיד על זה משהו.
אבל בכל מקרה, אהבתי את התיאור של האדם הרץ, שכוח אל, במדבר. יש פה ליריות והיא נעימה, ובעדינות מכילה את המחאה שלך.
י"ב תשרי ה´תש"פ
מקווה ישראל ה'. בדיוק
(וואו, כמה תגובות תוך דקות. איזה כיף)
י"ב תשרי ה´תש"פ
בלילה (עוף דורס?).
בטרמפ חזור מהחג קראתי את עד כה, וחשבתי לעצמי שעכשיו החוויה שונה לחלוטין וראויה להיכתב. ואחרי המקלחת זה היה לגמרי זה
י"א תשרי ה´תש"פ
שקיים שיר שלך שהבנתי עד הסוף, או כמעט אפילו. וזה חלק מההנאה (לא הצלחתי למצוא מילה נכונה יותר)
לשירים שלך אני לא מצליחה להגיב בהיגיון. בטח לא אחרי מספר חד ספרתי של קריאות. אז אולי בהמשך. בינתיים זה רק תודה שאתה מבקר, מטפטף אלינו לב. עד הפעם הבאה
י"א תשרי ה´תש"פ
כתם. תודה לך
(טביעת מקלדת זה יופי של ביטוי)
י"א תשרי ה´תש"פ
התחברתי למהות של השיר. זו בהחלט אמירה חשובה ובסיסית בחיים, אני חושבת. צריך לבקש סליחה מעצמנו לפני שמחפשים בחוץ.
מבחינה צורנית, אני חושבת שזה קצת קטע ספוקן וורד. (ולכן הגדרת כקטע ולא כשיר? גם אם זו הסיבה, אני עדיין חושבת שזה צריך להיות שיר. מעניין לשמוע למה בחרת כך)
ז´ תשרי ה´תש"פ
אתם משמחים.
תודה על התיאור היפהפה הזה, יודל'ה. מאור צודקת, הוא מדויק מאוד. (ותודה לך בעצמך יא מתוקה)
צפור. אין לתאר התרחבות הלב. (אם יש לך עוד מה לומר, תגיד. לא יפה לסקרן ככה. ולא התכוונתי לרפרנס אבל וואלה זה במקום. תודה!)
ז´ תשרי ה´תש"פ
כואב. / בתגובה לברית
אני עומדת להחמיא בטירוף ולהגיד שלהבזק רגעי הזכרת לי את אלחנן ניר.
תוהה אם הבנתי למה התכוונת, למרות שזה לא ככ משנה כי מה שהבנתי יפה ואני נהנת ממנו. הכותרת מאירה זווית שלא הייתי חושבת עליה בקריאה של השיר לבדו.
תודה לך.

ברוך הבא!
ז´ תשרי ה´תש"פ
ללא נושא / בתגובה לחמול
קרעת אותי. אין מילים
איך הדיוק הזה בלי החוויה. מרשים מאוד (ומעניין שיש כמיהה כזו.באופן כללי אני מאוד אוהבת יצירות שעוסקות בדיאלוג הזה דרך המחיצה)

תודה.
ז´ תשרי ה´תש"פ
התגעגעתי ליצירות כאלה. תודה
(גאוני, פשוט גאוני)
ו´ תשרי ה´תש"פ
אז קודם תודה. רגע קסום מאוד תיארת פה. זה מאוד פשוט, ולפעמים פשטות נוגעת יותר מכל הקישוטים מסביב.
הייתי משאירה שורה של רווח בין הבתים, לפי החרוזים נראה שיש שם איזו חלוקה. להפריד ביניהם יכול לסדר את השיר בעין, אני חושבת.

כיף שבאת! תמשיך לשתף אותנו

ו´ תשרי ה´תש"פ
מרגיש לי קצת כמו סיפור ילדים בחרוזים, במובן הכי טוב שלו. מספר את הסיפור של התקופה הזו מנקודת מבט תמימה, ילדותית. יפה. האיזון בין שפה פיוטית משהו למילים פשוטות מרשים גם כן.

ברוך הבא! כיף שאתה איתנו. מחכים לעוד
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד