התגובות האחרונות שהגבתי
 
 
 
כ"ג כסליו ה´תשע"א
האמת שאת לא הראשונה שמגיבה על ההקשר הנוצרי. ההקשר בא ממקום תרבותי ולא דתי שבו אני נמצא ושממנו אני שואב דימויים ואסוציאציות לכתיבה שלי.

למרות שהביטוי הנוצרי קצת צורם אני חושב שזה חשוב להיות מודע לרבדים האלה בתרבויות לא יהודיות.


כ"ג שבט ה´תש"ע
קודם כל, תודה רבה על התגובה היפה ומעוררת המחשבה.
את צודקת ששימוש בכלים נוספים ישדרג את הכתיבה מבחינה מסויימת. אך השיר הזה ספציפית הוא תוצאה של שבוע מוזר שעבר עליי לאחרונה ורציתי להעלות את מחשבותיי בצורה הערומה ביותר שיכולתי. השיר/קטע הזה נכתב בערך בשתיים שלוש דקות. פשוט שפיכה של הלב על הנייר בצורה מתומצתת. אני מסכים שבדרך כלל יש חשיבות לשימוש בדימויים ומטאפורות. חפירה והעמקה בכל סוג של כתיבה או אומנות בכלל, תורמת המון להרגשת ההזדהות עם היוצר והבנת מסרו. אך אני חושב שלפעמים יש יתרון גם באומנות פשוטה שלא השקיעו בה יותר מדי. סוג כזה של יצירה משדר את המחשבות שעברו על היוצר באותו רגע כשעוד לא היה לא זמן לחשוב ולשנות. אומנות כזאת היא לפעמים יותר אותנטית.
זה בכל אופן מה שניסיתי להעביר כאן.

בנוגע ל400 התווים.
שיר או כל סוג אחר של כתיבה מראה צד אחד או כמה צדדים של האדם שכתב אותו אבל אף פעם לא את אישיותו האמיתית. אדם מורכב מהרבה רגשות ומהרבה ערכים ואי אפשר להעלות את הכל על הכתב.
להעלות חלק ממני על הכתב הוא במובן מסויים שקר. רוב הסיכויים שאני אכתוב משהו שירשים את הקוראים ולא את האני האמיתי. אני יודע שזה קצת חפירה בשביל רקע באינטרנט אבל ככה הרגשתי כשהצטרפתי חחח
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד