התגובות האחרונות שהגבתי
 
 
 
י"ח חשון ה´תש"ע
אתן ממש ממש מוכשרות!
הלחן מאד יפה! אהבתי את העיבוד שעשיתן, השילוב בינכן מדהים. באמת יש לכן את זה!!השיר שמח ומשמח. הקול של חגית אחד הטובים ששמעתי...בלי עין הרע.
כל העסק הזה חזק ביותר.
שיהיה מלא בהצלחה! רוצים לשמוע עוד!!
ד´ תשרי ה´תשס"ט
ממש יפה!
מזכיר לי את סינרגיה
תחשוב על זה
ד´ תשרי ה´תשס"ט
ממש יפה!
הזכיר לי את סינרגיה...
תחשוב על זה
א´ סיון ה´תשס"ח
אחיה של / בתגובה לפער
הי! זה מומלץ! עכשיו אני כבר לא יכול להכנס לכאן בשקט ולהכחיש "זה לא אני!" אם מישהו שם לב - כדי שלא אצטרך להגיב ללא מחשבה וניסוח ראויים (שאין לי זמן אליהם).
לגופו של שיר - משחק מילים נחמד ומעורר (ולא רק מחשבה), חיבבתי גם את הכותרת ואת התבטאותה הוויזואלית. סה"כ יציאה חמודה, אם יש בזה יותר - תודיע, ואני אחפש שוב.
אני דווקא מעדיף את יצירותיך הפחות מוגבות והפחות מושקעות (בעיקר:תחת גלי הרצון, בשביל לשתות, וכמובן - מה נדידות).
מקווה שיצא לי מתישהו להגיב עליהם כמו שצריך. אולי אחרי שארשם כבר ואפסיק להתעלק על אחותי? מי ידע?
כן ירבו לך מומלצים נחשון BIG
א´ ניסן ה´תשס"ח
אני עייף מכדי לנסח מילות התפעלות, הערות הערכה או השוואות לסיפורים אחרים על יצירה (אותות חיים?). רק שתדע שזו הפעם הראשונה שהתרגשתי עד דמעות מסיפור בביכורים (אם לא סופרים את דמעות הזעם בעקבות "החוב"). אה, ווינקי, אם את כבר באיזור - יש לך ד"ש מחביסל.
כ"ג אדר א´ ה´תשס"ח
אח של / בתגובה לקרה
איזה כיף שהשנויץ האהוב עלי מפרסם ציורים פה! רק בזכותו התענגתי על הסיפור המצוין הזה (כבר התחיל להיות חסר לי משהו ולא הבנתי מה). כמה הערות לסדר היום:
א) המשפט שהכי אהבתי היה "אני לא רוצה לקפוא כמו כולם בחוץ. לא רוצה למות בלי לדעת את זה. לא רוצה להיות מתה מבפנים ומצופה חיים מבחוץ". יש נטייה כזאת בעולם - שמרוב עוצמות של חיים גדולים אך חיצוניים שאופפות את האדם (איתני טבע וכוחות רוחניים הם דוגמה טובה, כמו גם עיר, צבא, חברה והלכי תרבות), הוא לא מבחין בכך שהוא עצמו כבר לא חי, או לחילופין שהוא חי אבל כבר לא את עצמו, וחבל. מצד שני, לצערי, כנראה שהדרך היחידה לגדול היא לתת לדבר גדול יותר להרוג אותך. בעסה.
ב) לעומת זאת את התשובה של הזקן (גנרל חורף?) יכולתי לצפות ולדקלם כבר בפיסקה השנייה. כמובן שהטענה נכונה ובמקום, אבל משהו בסגנון שלף אותי בכוח מהאווירה החורפית ההזויה/מטפורית/פילוסופית והשליך אותי לתוך כיתה ממוזגת ומשעממת ומרובעת להפליא. קח בחשבון שיכול להיות שזו אסוציאציה אישית שלי.
ג)גם בקריאה השבע-עשרה אני עדיין מתפעל מהגאונות שבבניית דמות הזקנה, החכמה. היא מציאותית, מעוררת תחושה כאילו אני מכיר אותה מאיפהשהוא. בדיוק כמו הדעת היא קופצנית תזזיתית ומבריקה, דקת אבחנה ורגישה, דקדקנית החלטית ונחושה, חיה על ניירות (תרתי משמע), אמיצה דיה כדי לפתוח לספק פתח כניסה, ואמיתית דיה כדי להודות בצדקתו ובטעותה, כשצריך. כל-כך שונה מדמות החכמה הנפוצה - רצינית ומרובעת, שקולה וקרה...
ד)אם כבר הגענו לכאן, האם יש קשר בין הכפור לכפירה? מה כל-כך נורא בהוד הקרח? ומה יקרה באפס המוחלט? דוגמאות מעולות לשאלות טובות שאסור בשום פנים ואופן לשאול אם רוצים לא להחליק על מדרון חלקלק וקפוא. ממש כדור שלג.
ה)זה כבר דיון אחר לגמרי ואהוב עלי לאחרונה: שמת לב שאקט הסיום ההירואי קצת טפשי? זאת אומרת, שום דבר בריא לא יצמח בתוך מרתף סגור וחנוק, בלי השמש האביבית שבחוץ, לא? אם רק הייתה מעיזה לצאת החוצה...

כבר מתחיל להיות מאוחר ואני הולך להרקב לי להנאתי במיטה החורפית שלי. לפחות יהיה לי על מה לחשוב.
כ"ב אדר א´ ה´תשס"ח
אח של / בתגובה לכלא
וואו... האברך הזה בטח אהוב עליך מאוד אם השקעת כל כך בציור של החתונה שלו. בכל מקרה אהבתי את הדימוי ואת הביצוע המדויק והחי שלו. המלצה: להראות להם את הציור לפני שהם נכנסים לזה מרצון.
כ"ב אב ה´תשס"ז
אח של / בתגובה לנחמה
חי וסוחף (כרגיל?). ממש התרגשתי והרגשתי את החורבן והכאב ממש. אבל לצערי לא הסכמתי עם המסר (אם בכלל הבנתי אותו). למה להתפסם על הבוקר כמו איזה אופוסום? הירח צורח? אני הייתי אומר שהוא מראה שהחושך זורח - מין חושך של אור שכזה. אולי לא הבנתי כלום, או אולי פשוט הסיפור נכתב לפני ט' אב והתגובה אחרי ט"ו? תשבי יתרץ, ונקווה שמהר.
כ"ה אייר ה´תשס"ז
וואו!באתי לקרוא סיפור פדגוגי על גוילים נשרפים וקדושת השפה העברית לאן, ויצאתי מחוזק ומרותק לסיפור המופלא הזה.זה יפה, חי, סוחף, מעורר, והכל כבר הוגב, ובצדק. אגב, אתה כותב יותר טוב מהרב אמיר. מן הסתם לא בעומק וברבדים ובחדות המסר, אבל כן בציוריות ובקריאות.
נ.ב. ג'ינג'ים מזוקנים עטויי שריון ורוצחי השראות נראו לאחרונה בסביבה, השמר לך וגור לך מאוד. bigNbaum
כ"ב ניסן ה´תשס"ז
ללא נושא / בתגובה לגעגוע
שיר חזק!לחן מהמם!ממש נתן לי תחושה של געגועים!!!
ג´ ניסן ה´תשס"ז
אח של / בתגובה לאלי אתה
כל מי שרוצה ביצוע עוצמתי ואיכותי של זה, אין ולא יהיה על שלמה גרוניך. לקול שלאילן דוקא מתאים ביצוע שקט ומרגש, שכל כך מתאים לתפילה, ולכן הפריע לי העיבוד האלקטרוני משהו - טבעי הרבה יותר מרגש. הבו לי פסנתר, אקוסטית וחליל, ואהיה מאושר. big N baum.
כ"ח אדר ה´תשס"ז
יפה... / בתגובה לויק
קטע ממש יפה .מלהיב כזה .אבל הסוף קצת מבאס...
כ"ה אדר ה´תשס"ז
וואו!!!יש לכם כישרון א-ד-י-ר-!כל הכבוד!
הקולות שלכם מהממים ממש!!השיר הזה מיוחד ומרגש!!
 
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד